Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben hogyan lehet csatlak...

Skyrimben hogyan lehet csatlakozni a sötét testvériséghez?

Figyelt kérdés

22-es szintű vagyok. Elvégeztem az ártatlanság elvesztése küldetést. Megöltem Kedves Gerold- ot. Megkaptam a családi erekjét is. A játékban eltelt lassan már 2 hónap. Nem kaptam levelet. Gyakran szoktam aludni a játékban. De nem raboltak el. Én vérfarkas vagyok a játékban úgyhogy nem tudok kipihentet aludni. Lehet esetleg ez a probléma?

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 16. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én mikor először aludtam egyet otthon (már házas voltam) vittek is.


Esetleg lehet bug. Nézd meg az angol The Eldor Scrolls wikit, szerepel-e az ismert bugok között.

2016. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a játék nem eredeti vagy ha moddolt akkor nagyobb az esély hogy bug legyen. De így is lehet az szerintem, mert minden ágyból el kén raboljanak...Az nem gond hogy vérfarkas vagy
2016. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A játék nem eredeti de régen játszottam vele és akkor se volt eredeti és akkor elraboltak. Más bug nem volt eddig. A sárkánylelket is mindíg sikerült elnyelnem.
2016. máj. 16. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:
És mod sincs, csak a 3 kiegészítő.
2016. máj. 16. 17:40
 5/8 Gauldoth ***** válasza:

Bár kétlem, hogy ez lenne a probléma, de hátha:


A levelet, csak akkor kapod meg, ha olyan helyen vagy, ahol a futár el tud jönni hozzád. Szóval menj egy nagyobb városba, és várakozz egy kicsit, ha eddig nem tetted volna (bár kétlem).


Esetleg azt ellenőrizd le, hogy biztos átvetted-e a jutalmat. Előfordulhat, hogy átvetted, de aztán valamiért visszatöltöttél korábbi állást, és elfelejtetted újra felvenni a tányért Aretino-tól. És ezért, mint befejezetlen küldi....érted.

2016. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
El kell vállal Aventus Aretino megbizását. Ezt elvállalhatod egy fogadoban is ha megkérdezed mik a pletykák vagy Széltetőn Aventus háza előtt beszélgető emberektől is megkaphatod ha meghalgatod őket. Elmész hozzá és ő azt hiszi hogy a testvérisétől vagy és megkér, hogy ölj meg egy vén banyát. Megteszed neki majd kapsz egy levelet melyek egy fekete kéz van és az áll rajta hogy "tudjuk". Ezután alszol egyet és mikor felébredsz el vagy rabolva és beszélgetsz a testvériség fejével, innét már mondhatni benne is vagy. Ennyi az egész, de viszont ha testvériség fejét megölöd az első alkalommal akkor nem jó szivel látnak a köreikben :D
2016. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gauldoth ***** válasza:
Legközelebb olvasd el a kérdés alatti leírást, barátom! :D
2016. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a sötét testvériség klán nagyon badass a játékba de én most valami máshoz csatlakoznék majd :)
2016. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!