Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alábbiak közül melyik Sims...

Az alábbiak közül melyik Sims 3 kiegészítő a legjobb és miért? :

Figyelt kérdés

Szigetvilág, A Világ Körül, Házi állatok, Luxuslakás Cuccok, Leszáll Az Éj, Nemzedékek, Egyetemi Évek, Álomállások, Szabadtéri Cuccok, Évszakok.

A válaszokat előre is köszi! ^^



2016. máj. 16. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A cuccos csomagok biztos nem, mert azoknák ezerszer jobb, szebb és több tárgyat lehet letölteni a netről ingyen. Igy a Luxuslakás cuccoknak, Szabadtéri cuccoknak kb. semmi értelme. Nem olyan jó, fizetni kell érte, ráadásul taláni jobbat...ingyen.
2016. máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem meg van az egész szett. Szerintem a tárgyas kiegészítőket fölösleges meg venned, mert innen [link] sokkal több jó cuccot lehet venni. A Lesszál az éjt, azért ajánlóm, mert lehetsz benne mixer, vámpír (ha átváltoztatnak), és lakhatsz emeletesben. Az én személyes kedvencem a Nemzedékek, azzal nagyon sok új interakció jön és több eseményhez hozzá rak pluszokat (pl: esküvő). Világ körül az egyik legnagyobb sikere a A simsnek, mert soha nem unod meg. A szigetvilágban nekem az tetszett amikor csinálhattam sétahajót. Az egyetemi évek a második kedvencem,mert nem lehet megunni, és sok új interakciód lesz, meg kapsz okostelót. Álomállásokat is-is, mert jó,de nem olyan szintű mint például az egyetemi években a sportmenedzser. Az Évszakok meg a harmadik kedvencem, mert van fesztivál, és minden évszakban kapsz új instrukciót. Még annyit, hogy milyen kiegészítővel, milyen városok jönnek, hát nálad ez is szempont.


Házi kedvenc: Apoolosa Planis (remélem jól írtam)

Leszáll az éj: Bridgeport

Szigetvilág: Island Paradise

És asszem még az álomállásokkal, és a Vár a színpaddal is jön.

Remélem segítettem.

2016. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!