Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb magyar szinkronos játék?

Figyelt kérdés

Nincs olyan sok ilyenből, úgyhogy nem nehéz válogatni közülük.


A kérdést úgy is érthetitek, hogy játék szerint melyik a legjobb, vagy a magyar szinkron minősége szerint, de írjátok oda mellé. Köszi a válaszokat. :)



2016. máj. 19. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha a "legjobb" kategóriába a "legmulatságosabb" is belefér, akkor a Witcher. Sírva röhögtem a fordításon és a "színészi teljesítményen".
2016. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Brothers in Arms Hells Highway - A játék miatt

STALKER Shadow of Chernobyl - szintén a játék miatt.


Játékban jó szinkront még nem hallottam :D

2016. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1: Bah, bah, bah... miért, mi a gondod vele? Egész jó lett a legtöbbhez képest. Bah, bah xD

Szerintem a "nevetségesen béna" szinkron kategóriában nagyon kiélezett a mezőny. Én nálam a Chrome vitte a prímet, Ganxta Zoli hangjával nem tudtam komolyan venni a játékot, meg a Mesterlövész is ott van a szeren. :D De, ha igazán jót akarsz nevetni, akkor az Imperium Galactica 1.-et rakd fel valahogy a gépre. Azok a színészek! xD


#2: Szerintem, amiket felsoroltál, plusz a Crysis: Warhead egész jók lettek a magyar hangok. Néhány blockbuster filmnél és sorozatnál sokkal silányabb a magyar szinkron. Bah, bah, bah... xD

2016. máj. 19. 11:37
 4/11 A kérdező kommentje:

*Crysis: Warhead-nél


Még a Stronghold Crusader is egész tűrhető szerintem magyarul. Bár abban nincs sok szöveg. Bah... xD

2016. máj. 19. 11:41
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Legyen Ön Is Milliomos :D

Viccet félre téve, szerintem nem olyan jók a magyar szinkronok, sehol sem. Játékoknál meg aztán főleg, mert sok hazai szinkron színész nem tud mit kezdeni a gondolattal, hogy valami "Super Mariós" izéhez adja a hangját, ezért nem is sikerülnek jól ezek. De vannak játékok, amiknél olyan rossz a szinkron, hogy már jó. Nekem a Postal 2 volt a legviccesebb. :D

2016. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Witcher: [link] És Leo hangja... úr isten, egy 8 éves gyerek hangja volt! :D Szét röhögtem magam rajta. Legalább erre jók a magyar szinkronok. :)


Jó magyar szinkronos játék: kb. amit felsoroltatok. Esetleg még a SWINE és az Imperium Galactica 2, meg még van néhány jó magyar fejlesztésű stratégiai, amik magyar hanggal is vannak. Kivéve az IG1, mert abban nagyon nevetségesek a színészek. Kb, mint a Szomszédokban. :D https://www.youtube.com/watch?v=9RTtg4Pj2ek

2016. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A kérdést olvasva nekem is rögtön a witcher jutott az eszembe... sajnos siralmas :D (Y)
2016. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a Witcher magyar hangja sokunknak fájó pont. :D
2016. máj. 19. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Witcher és Penumbra

De tetszett még a Postal 2, Crysis warhead, Heroes 4,

2016. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek a mesterlövész szinkronja a legjobb
2016. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!