Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerinted melyik Sims 3 -as...

Szerinted melyik Sims 3 -as kiegészítő a legjobb: Egyetemi évek, Háziállatok, Álomállások, Évszakok, Szigetvilág vagy Világ körül?

Figyelt kérdés
Ha van rá lehetőség írjatok indoklást is. :)

2016. máj. 18. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Igazából ezek közül többet is szeretek.

Egyetemi évek: imádom, hogy el lehet küldeni tanulni a simet fiatal felnőttként. Tetszik, hogy le tud diplomázni, szórakozni az egyetem alatt, ismerkedni, bulizni, aztán ha megvan a diploma akkor szépen hazamegy, és elkezdi élni a kis életét.


Álomállások: Ez értelemszerűen azért az egyik kedvencem, mert rengeteg új álláslehetőség van a simek számára. :)


Évszakok: Imádom, hogy váltakoznak az évszakok és az időjárás, ezzel együtt a ruházat is, amit a sim visel.


Világ körül: annyira ezzel nem foglalkozom, csak néha elküldöm a simeimet egy-egy nyaralásra, de nagyon tetszik, hogy sírokat lehet feltárni, rejtvényeket megfejteni.

2016. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Évszakok, álomállások, háziállatok nekem a top három ezek közül. Az egyetemi évek is jó, de én azt kicsit unalmasnak tartom. :)
2016. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mind együtt, egy teljes játékot alkotnak, mintha TÉNYLEG az élettel játszanál! :D

Hiszen, kellenek évszakok, állatok is! hajó is! Meg aféle nyaralás is! :D Ugye élet része az iskola, s utána a munka :D nekem együtt teljes játék. :D

2016. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem Évszakok, mert nagyon szép képi világa van és teljesen beépül a játékba :)
2016. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!