Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes elkezdeni a Star...

Érdemes elkezdeni a Star Wars: The One Republic játékot, ha tudom, hogy nem fogok rá sose költeni? Sokáig el lehet jutni az ingyenes verzióban is? Élvezhető úgy is?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor megvettem a játékot, azt hittem, hogy végig minden feature benne lesz, mert megvettem. De kiderült 1-2 hónap után, hogy fizetős lett.


Ahogy elnéztem az ingyenes játék tulajdonságait, nem találtam benne kifejezetten megakasztó hibákat (értsd: nincs mani, nincs játék), minimális igényekkel elmegy.

2016. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hosszutavon nem.

ha csak a,storija erdekel, azt meg ki tudod tolni, de minden masban agyon van korlatozva.

2016. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, letöltöttem és már 7-es szintű jedi-m van. :D
2016. máj. 22. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Május negyedikén találkozunk If You Padawan XD


Ha gondolod, neten utánanézhetsz, hogy melyik tárgy hol van (Holocronokra gondolok főként). Angolul több esélyed van, de hátha magyarok is csináltak ilyen oldalakat

2016. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!