Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is Strange összeomlik?

Life is Strange összeomlik?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem le a Life is Strange 1. részét, de azzal a hibával találkozom, hogy amikor az 1. rész vége felé érek, amikor a világítótoronynál Chloe-val kell beszélni a padon, és az a párbeszéd folyik le hogy:

- It's like...

- Destiny!

Olyankor mindig bechrassol a játék, és kilép azzal az üzenettel, hogy a Life is Strange.exe leállt. Mindig ugyan akkor. Amint Max kimondja, hogy Destiny. Ezt mi okozza, és hogy lehet megoldani? Nagyon zavar, hogy nem juthatok végig az 1. epizódon sem.



2016. máj. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

másik crack, crack fix letöltése.

Vagy megveszed.

2016. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem crackeltem a játékot. O.o Meg láttam, hogy még azoknál is volt hogy fennállt a hiba, aki steamen vette meg.
2016. máj. 22. 20:12
 3/4 anonim válasza:
Szia érdeklődnék hogy a hiba amit írtál azt meg tudtad oldani? Mert nekem is pontosan ott lép ki a játék. :(
2017. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Encsi03 válasza:

Szia! :)

Nekem is ugyanez volt a problémám ugyanitt lépett ki. Kipróbáltam nagyon sok mindent (angol oldalakról is), de semmi se működött. Szóval én letöltöttem egy 100%-os mentést. Igaz, hogy nem feltétlenül azokkal viszed tovább a játékot amit te döntöttél (bár nekem mázlim volt, mert csak egy dolog volt amit máshogy csináltam), így el tudod kezdeni a második évadot. Szerencsére ez a rész ahol kilép, eléggé az 1. évad vége, úgyhogy nem maradsz le sokról. Én is azon aggódtam, hogy emiatt lemaradok valamiről, de nem így lett. Illetve nekem ezek után se a 2., se a 3. évadnál nem történt kiakadás és kilépés, úgyhogy lehet neked se fog. De más megoldást nem tudok. :(

2017. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!