Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány órátok van a Skyrimben?

Hány órátok van a Skyrimben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy régi játék, de én még mindig szeretem és kíváncsi vagyok mennyit játszottatok amíg meguntátok, vagy jelenleg hol tartotok. A szintet is leírhatjátok, ha gondoljátok, meg hogy hány karakteretek van. Meg úgy igazán mindent amit szeretnétek a témában, bármit szívesen olvasok:D

2016. máj. 22. 18:25
 1/7 Amarok Tonrar ***** válasza:

Jelenleg talán 3.

A régi gépemen közel 20 lehet, de ott még megvolt a remény, hogy ez szebb és jobb lesz. Nem lett. Nem az a baj, hogy régi, mert a Morrowind sokkal régebbi és volt benne tartalom. Ez... valami lebutított RPG light, és nagyjából csak a Fallout 4 rosszabb nála RPG kedvelő berkekben.

2016. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan 170 körül, de ezt rögtön azután toltam bele, hogy megkaptam a megjelenése évében. Azóta nem toltam.
2016. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem teljesen rpg, és ha annak nézzük tényleg nem a legjobb, de szerintem nem annak kell nézni. Amúgy a régit nem úgy értettem, hogy régi=szar, hanem hogy most teszem fel a kérdést, a hulláma meg már rég lement.

Nekem is 170 körül lehet, de a több karakter miatt meg a gépváltások miatt pontosan nem tudom. Nálam valahogy mindig előkerül egy idő után, és akkor megint belemerülök:D

2016. máj. 22. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nulla. :D Viszont már vagy 2 éve ott a Steam könyvtáramban. Lehet lassan neki kéne állnom. :)
2016. máj. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor tessék nekiállni:D
2016. máj. 23. 22:05
 6/7 Gauldoth ***** válasza:
Kb. 5-6 karakterrel vittem 100-ra a fontosabb skilljeit. Szóval rengeteg.
2016. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Próbáltam már egy redguard nehézpáncélos 2kezes csatabárdos vadállatot, olyan 45ös levelig vittem.


Második karakterem egy bőrcuccos, kétkezes lopadkoó bérgyilkos volt, nagyon bejött :D ez is olyan 45ös volt


A harmadik karakterem egy könnyűpáncélos kétkezes kardos wood elf volt, többször mentette meg a seggemet az álat nyugtatásos racial spell :D


Igazából az 50. szint fölé egyikkel se mentem soha, mert addigra experten is annyira könnyű lett hogy a legtöbb barlangon meg mindenféle apróbb bandita menedéken szinte átszaladtam, mert mindenki behalt hamar az ütésektől.


Tegnap este raktam fel újra, mert hiányzik a kalandozás, és kincskeresés. Kihívás az lenne ha értenék a mágiához de talán most kipróbálom. Ha nem is jön be egy se, esetleg egy élőhalottas idézés vagy majd meglátom. Áhh olyan jó érzés mikor íjjal hátbalövök egy banditát és lezuhan a semmibe, vagy amikor fejét vágom az ellenfélnek :DD

2016. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!