Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvennei a The Witcher...

Megéri megvennei a The Witcher játékot?

Figyelt kérdés
Nem játszottam még egyik witcherrel sem és nem tudom, hogy megéri-e. Esetleg tudnátok egy másik játékhoz hasonlítani? Annyit tudok, hogy sokan azt mondják, hogy a legújabb játék az nagyon szép, de megunod egy pár óra alatt. No ilyen játékok nem érdekelnek.

2016. máj. 24. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első rész ma már elég unalmas és csúnya, a második és harmadik sokkal jobb. Ami a 3. részt illeti, én meguntam 10 óra alatt, mások meg beletoltak 120-at. Nem vagyunk egyformák.
2016. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 3. most akciós Steamen, azt hiszem elsejéig. Így nagyon megéri. Az első két részt pedig a sale-eken szaros 2 eurókért szokták dobálni. Ezekkel akkor sem vesztesz semmit, ha nem tetszik.
2016. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A megeri csupan nezopont kerdese.

Az aki megunta par ora alatt valoszinu amugy sem szereti az RPG-ket, mivel masok tobb szaz orat tolnak a jatekkal.

Szoval a "megeri" csupan a te izleseden mulik.

Esetleg a Skyrim-et jobban ismered? ez is hasonlo.

2016. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1,50 most a steamen, ami tényleg nem sok és ha nagyon nem tetszene, akkor vissza tudom a pénzt kérni, vagy csak hagyom úgy.

Szeretem az rpg-ket, skyrim, fallout játékokat már végigvittem, de mondjuk róluk sokkal több jót lehet hallani, a witcherről meg sokan azt mondják, hogy amolyan meh, nem rossz, de nem is egy skyrim minőségű.

Azért köszi a válaszokat.

2016. máj. 24. 16:20
 5/9 Corvin Ákos válasza:
#4 Ettől ne tarts. A Witcher fényévekkel jobb, mint a Skyrim(lásd: sztori, lore, grafikai megoldások, combat) Annyi szól a Skyrim oldalán, hogy sz*rásig modolhatod, és akkor olyan játék lesz amit csak akarsz :D
2016. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a witcher első részét kihagytam, régi gépen nem futott, új meg pár éve van, és már nagyon nem volt élvezetes a mostani grafikák mellett egy olyannal játszani, viszont a kettőt nagyon szerettem, a hármat pedig a mostani leárazáson vettem meg, és fantasztikus. Sok szimpla mellékküldetésnek is olyan története van, hogy besírsz, nem úgy a skyrimban, ahol menj ide, menj oda, öld meg ezt, szerezd meg azt, és nagyjából vége is a dolognak. Szerettem a skyrimot is, sőt, még a Risen szériát is, amit az első kivételével mindig ostoroznak, de a witcher 3 eddig nálam felülmúlt minden RPG-t. Az első sztorijának max olvass utána, vagy akár tegyél egy próbát, de ha nem tetszik, még ne írd le a sorozatot, tégy később próbát a kettővel is.
2016. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy a harc borzalmas és ez az egyik ok amiért a játékot nem ajánlják. Szóval milyen is a harc akkor? Néztem videókat, de abból nem igazán derül ki, hogy mire gondolnak.
2016. máj. 24. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első részben egy szokatlan rendszerrel próbálkoztak a harc terén, ami kicsit nehezen kezelhetőre sikerült, de a második résztől lecserélték.
2016. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most tartok a witcher 1 3. epizódjának végén, és nagyon élvezem. Annyira megtetszett a story, hogy muszály kijátszanom. A harc rendszer elsőre ténleg furcsa, de megszokható. Engem valahogy mindig vissza hív világa :D Magam sem tudom miért.

Kedvcsinálónak ajánlom az OtherWorld (Retroworld rovatban) videóját Archon-nal.

Bár a witcher 3-mal még keveset volt alkalmam játszani, egyértelműen megéri, jobban mint az 1-et, de bátran tegyél az 1-el is próbát. Ha nem zavar, hogy a grafika nem szuperjó, a harcrendszer pedig ritmus alapú, hatalmas élményben lehet részed.

2017. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!