Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 13 éves fiú játszhat a Fallout...

13 éves fiú játszhat a Fallout 3-mal?

Figyelt kérdés
Az erőszak nem baj, de hallottam, hogy vannak benne drogok, meg ilyenek, mennyire való neki? Annyira nem durva?
2010. ápr. 10. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
istenem ha 13 lvesen a virtuális világot nem tudja elválasztani a valóságtól kkkor már bajok vannak, am meg burokban akarod nevelni a gyereked?
2010. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


En nagy tamogatoja vagyok a videojatekoknak meg nem hiszek abba, hogy rosszat okoznak a videojatekok. Azonban, szerintem probald ki magad a Fallout 3t at mielott megveszed. A drog resz nem durva, mivel azt menun keresztul veszed be (tehat nem latod) azonban poszt nuklearis hangulat (az eroszak, a rabszolgak, a robbano nyakov, a csonkitasok, a kivegzesek) nem biztos hogy egy 13 evesnek valo. Ha nincs lehetoseged kiprobalni nezd vegig ezt a videot es akkor viszonylag jol meg fogod tudni itelni, hogy valo-e neki vagy nem (kb 10 perc): [link]


En atgondolnam, hogy megveszem-e a 13-14 eves gyerekemnek.

2010. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Jajj most megin jönnek az okostolyások. Ez nem attól függ h a játék milyen dúrva hanem a sráctól. Mi még a GTA sorozaton nöttünk fel és hát mit ne mondjak most már úgy ülök végig egy horror filmet h csak röhögök. Mert már hozzászoktam és nem izgat fel. De ha te azt látod hogy neki az idegrendszere rosszabb ne vedd meg ennyi. Szivesen:DeRiL
2010. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te mirol beszelsz??? GTA 1, 2 vagy akar a 3 grafikajat hogy tudod a fallout 3 al osszehasonlitani. Es megjegyzem, hogy a hugomnak voltak alvas zavarai amikor Shadowman-nel jatszott 14 evesen.


En teljesen pro jatek vagyok, es szerintem nagyon sok jatek van melyet egy 13 eves nyugodtan jatszhat (Pl forza3, gran turismo 5, oblivion, final fantasy, half life 2, halo, stb) . A fallout 3, dead space, gta 4 meg nehany hatareset (pl Gears, Uncharted, Dragon age) szerintem nem tartoznak ebbe a kategoriaba. En nem tiltanam meg nekik torvenyileg es a 18 evet is tulzasnak tartom, de ettol meg nem ajanlom (a ketto nem ugyanaz). Szerintem 15 evesen mar nyugodtan lehet jatszani, de en emlekszem pontosan, hogy a hugom hogy felt neha ejjelente...

2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És a STALKER játékokat is durvának tartod?
2010. ápr. 13. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
A Stalkert en szemelyesen nem jatszottam, viszont szerintem elmegy (mar amennyit lattam belole inkabb a Half Life 2 re hasonlitott a modelek reszletesseget illetoen)... A GTA 4 ben megelsosorban a Stories from Liberty city kiegeszitot nem ajanlom a nagyon obszcen szex jelenetek miatt (pedig egyaltalan nem vagyok prud). A tobbi szerintem annyira nem durva.
2010. ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Mondom h itt jön az okostolyás... Kit érdekel a grafika te engem lefikázó) kommentelö.? Ennyi erövel 10 év múlva amikór a fallout 3 már rég lefutott odaírhatom h "milyen szar a grafikály és nem lehet összehasónlítani. Látszik h csak 1 12 éves takony vagy -_-" Amikór én gyerek vóltam még azok vóltak a hüdedurwa gamek (gta 1-2-3) De te ezt nem tudhatod mert te még nem éltél akkór...
2010. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na, kedves utolsó, te meg gondolom 8-10 éves vagy, de még annyi sem, "okostolyás", "akkór", milyen írás ez?
2010. ápr. 16. 19:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Latom, nalad elmentek otthonrol... Nem ertem, hogy mi a bajod azzal amit irtam.


Csak ugy megjegyzem, ha hugom (!) (tehat fiatalabb nalam) 14 evesen a shadowman-el jatszott akkor kitalalhatnad, hogy nem 12 eves vagyok... A GTA 3-at meg ne hasonlitsd ossze a fallout 3-al, mivel ugyanugy nem osszehasonlithato mint a Mortal Kombat (bizony olyat is jatszottam, bar az mar valoban regen volt) es a GTA 3. A GTA 1-2 meg nem is azert: De kb 25 pixelel futottal a palyakon vegig, legtobbszor a hatadat az orrodtol alig megkulonboztetve (bar ez akkor valoban szuper volt). Azt megjegyzem: Mindharom jatekot imadtam es vegig vittem, de egy pillanatig se felejtettem el, hogy egy olyan vilagba vagyok mely meg realisztikus se probal lenni; ez a Fallout 3-rol nem mondhato el... Tovabba, a jatekok most jutottak el arra szintre, hogy szinte fotorealiztikus modeleket abrazolnak (pl Killzone 2, Uncharted 2, Heavy Rain, Mass Effect 2 vagy most kijovo Conviction es Alan Wake) tehat bar ezt fokozni majd biztos lehet, nem hiszem, hogy a grafika annyit fejlodik majd a kovetkezo 10 evben mint az utobbi 10 evben fejlodott. Ez egyebkent latszik a fejleszteseken is, mivel ahelyett hogy erosebb konzolt epitene a Sony meg Microsoft (mely jobb grafikat tenne lehetove) inkabb mas mozgas alapu iranyitassal (Natal es Motion controller) probaljak a jatekelmenyt fokozni.


Tovabbra is tartom: A Fallout 3-at nem ajanlom egy 13 evesnek, de szerintem torvenyileg tiltani hulyeseg.

2010. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eltértetek a témától... A egész, hogy mer-e vele játszani. Én 14 éves létemre a doom 3 ba bele se merek nézni -.-" . Pedig nem is jesztő, de valahogy mégsincs kedvem vele játszani. Szóval, ha nem akar vele játszani, akkor ne játszon, ha akar akkor előbb-utóbb megunja. (ennél a játéknál nem bizos :) )
2011. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!