Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nézik le sokan azokat...

Miért nézik le sokan azokat az embereket akik még 20-on és 30 éves korukban is még játszanak?

Figyelt kérdés
Nem értem miért ítélik el az ilyen embereket, mintha ők nem lennének normálisak attól, hogy játszanak. A legtöbb játék kifejezetten felnőtteknek készül, és egy egyébként ez is ugyanolyan hobbi szerintem mint bármi más. Én is fogok még játszani 10 vagy akár 20 év múlva is. Lehet kevesebb időm lesz rá, de fogok. Ti mit gondoltok? 19/F
2011. okt. 1. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Jók a problémáid. Én azt gondolom,hogy ideje felnőni...
2011. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 múltam és még játszom, apám 40 múlt és szintén játszik ha ideje van, én sosem tapasztaltam hogy bárki lenézne engem, vagy őt emiatt, de aztán gondolhatod pont mennyire érdekel, ha netán mégis. (20n)
2011. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én egyre kevesebbet szoktam 19/f hétvégén 1-1 órát de sztem fogok idős koromban is sőt úgy tervezzük nyugdíjjasan majd jól bekockolunk
2011. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, és játszom, sőt több korombeli ismerősöm is. Mi több, amikor átjönnek hozzánk haverok bandázni, csajok, fiúk vegyesen, akkor is van hogy játszunk pl Mortal Kombatot. Sőt ismerek 30-on felüli csajokat is, akik szívesen játszanak, multiznak, ha nem is olyan rendszeresen, mint a fiatalabbak. Szóval ez hülyeség, egyáltalán nem korhoz kötött, ez is egy hobbi, van aki sorozatot néz, az sem jobb. Arról nem is beszélve, mint ahogy írtad, nagyon sok játéknak felnőtt sztorija, témája van, nem gyerekeknek való egyáltalán, de akinek a játék csak Marióból meg Farmwille-ből áll, az nem is tudja, hogy a videójáték ipar már mennyire kinőtte magát, és bizony köröket tud verni egy-egy játék története a hollywoodi "szuperprodukciókra". Volt olyan csaj ismerősöm, aki úgy állt hozzá a játékokhoz, hogy gyerekesek, aztán megmutattam neki az egyik Assassins Creedet (mert azt könnyű irányítani), és utána le sem lehetett róla szakítani. Szóval én biztos, hogy még 60 évesen is játszani fogok, az egyetlen változó, hogy mennyi időm van rá. Mert tény, nem szabad minden szabadidőt rááldozzunk, mert azzal rengeteg másfajta élményt dobunk el magunktól.
2011. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is fogok játszani örökké:D Ha elavul a windows7-es gépem megveszem a legújabbat.Meg még azért meg akarom élni a Call of Duty csődbe menetelét...Mert valljuk nem tudnak már mit kitalálni,ellenben a Battlefield-el:D 15/F
2011. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tapasztaltam ilyesmit hogy bárki "lenézné" ha valaki idősebb korában játszik.Max olyanokkal találkoztam akik "gyerekes" dolognak tartják,de tapasztalataim szerint az ilyen emberek úgy gondolnak a játékokra mint értelmetlen időtöltésre és soha egyetlen játékkal sem játszottak még vagy ha igen az 30 éve volt Nintendo NES-en vagy még korábban Commodore 64-en amikor a játékok első számú célközönsége a gyerekek voltak.


De az idő változik és ma már a felnőtteket is célozza a videó játék ipar olyan játékokkal amik részlet gazdag története,rendezése,látványra még a filmproducereket,filmrendezőket is megfogja.Ott van például a Resident Evil,Silent Hill,Tomb Raider,Hitman,Max Payne és még sok más amiből filmet is csináltak kisebb-nagyobb sikerrel,szóval ma már szerintem abszolút nem ciki ha valaki felnőtt korában még mindég játszik.Ma már egy játékkal jétszani szinte olyan mintha egy jó filmet megnézne az ember,a különbség csak az hogy egy film max egy-másfél órás még egy játék 4-100 órás mire a végére érünk és megtudjuk mi lett a történet vége.


Persze mindég is lesznek olyanok akiket abszolút nem érdekelnek a játékok és nem értik meg ha másokat érdekel,de az ilyen embereket soha nem is érdekelte igazán ezért felesleges megpróbálni meggyőzni őket.Ez olyan dolog hogyha fejbe lőnek se néznék meg szappanoperát,sírva rohanok ki a lakásból ha 2 nőstény elkezd beszélni róla hogy Maria De Csozé most tudja meg hogy Gonzelesz De Frankó megcsalta Ana Paula-val.


Én 25 éves vagyok és a mai napig szeretem a játékokat,igaz az elmúlt években egyre kevesebbet játszok tény és való hogy idővel "ki nő belőle az ember",de az én esetemben főleg azért mert már inkább csak az olyan játékok kötnek le amiknek tényleg eredeti története van hangulatos,újszerű játék menete,de az ilyen játékokból elég kevés van..Az utolsó játék ami igazán le tudott kötni az a Mass Effect 1,2 volt előtte sem volt sok és azóta pedig semmi,nem is igazán érdekel már nagyon,jelenleg nem játszok semmivel csak a Mass Effect 3-at várom.


De ettől még nem tartom cikinek ha valaki az én koromban vagy akár idősebb korában még mindég imádja a játékokat és napi rendszerességgel játszik bármivel is vagy ha szappan operát néz.Mindenkit mással szereti eltölteni a szabad idejét.Van akit a könyvek filmek,vásárlás,sport köt le.Van akit az akció filmek vagy kaland regények kötnek le és még lehetne sorolni az ezernyi variációt.


Ha bárki azt mondja nekem hogy ez vagy az ciki,gyerekes,nőies,férfias,homokos azt én egyszerűen szűklátókörűnek hívom és ha lehet kerülöm az eszmecserét a témában mert nincs jogom bírálni senkit azért ami a kikapcsolódást,szórakozást jelenti a számára.

2011. okt. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság a csalókra, tolvajokra, erőszaktevőkre, kokszos celebekre, magamutogató rinb@ncokra, gátlástalan milliomosokra kell felnézni.
2011. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!