Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a WoW-Legion-t...

Megéri megvenni a WoW-Legion-t ha a WoD totálisan nem jött át? Szinte semmi nem tetszett benne?

Figyelt kérdés
Utoljára Taurin szerettem a WOTLK-t esetleg még jó volt számomra a cata. Sajnos Pandarival nem játszottam de tuti az is jó lehetett.

2016. máj. 25. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A leegyszerűsített 10 éves hülye gyerek szint nem fog változni, 3 gomb és viszont látásra. Ebből kifolyólag neked kell tudnod, én nem költenék rá még egyszer.
2016. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a három gombos hozzászólóval vitatkoznék. Aki három gombbal játszik, az sanszos, hogy nem is tud :) pvp-ben 3 gombbal nem nagyon tudnál érvényesülni... ahhoz tele kell pakolnod az action barodat macrokkal, szóval sokkal bonyolultabb, mint azt néhányan állítják. :) Én azt mondom, hogy megéri megvenni, mert a Legion elég jó kieg lesz. Ha a wod-ra nem akarsz költeni akkor várd meg amíg a wod is belekerül a battle chestbe ( tartalmazza az összes kieget, sokkal olcsóbban adják, kivéve a legion nem lesz benne, azt majd külön kell hozzá venni ) :)
2016. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban a régi kedvenc 30-35 action bar heyre kirakott 20 macros mágusomból csináltak 3 gombos karaktert :D Szóval a színvonal zuhanó repülésben ment le.
2016. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En megvettem meg hónap elején a wodot de nem jött at az egesz metódus hülyére van butítva . Az a kérdésem hogy a légiónak színvonalasabb lesz valamivel vgy sem am prot Pala lennék
2016. máj. 26. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Skill fa változtatást nem jelentettek be, szóval marad ilyen (max 1-2 kisebb változtatás)
2016. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!