Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Battlefield 3-am a jelenlegi...

Patriksipi kérdése:

A Battlefield 3-am a jelenlegi win10-zel a gépen nem megy. (ezelőtt mikor win7-em volt elindult legalább. ) Miért van ez?

Figyelt kérdés
Megnyitom a battlelogot, nézem a multiplayer menüt. Akkor ott van a SERVER BROWSER, de mikor bejelentkezem nincs ott. Megyek a campaningra és írja hogy vegyem meg a játékot. Már egy jóideje a gépen van. Mit tehetek ez ügyben?

#Battlefield 3 win10-en
2016. máj. 26. 22:25
 1/6 anonim válasza:
Ha a windows10 telepítésénél nem törölted le azaz ugyanaz van most is fent akkor próbáld meg a játék javítása opciót.
2016. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hol találom?
2016. jún. 3. 19:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Originen belül megvan.
2016. jún. 3. 19:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem megy még most sem.
2016. jún. 3. 21:54
 5/6 anonim válasza:
a punk bustert próbáld meg külön felrakni. (közben én is rendszert váltottam és nekem is voltak hasonló problémáim es ez oldotta meg). letöltöd elindítod kiválasztod a bf3 helyét és telepíted.
2016. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egyet letölteni, elvileg megcsinálta a frissítést a játékon belül, de még mindig nem működik.
2016. jún. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!