Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 steam account 1 gépen mehet?

Daily123 kérdése:

2 steam account 1 gépen mehet?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy öcsémnek szintén meg van a CS GO játék steamen külön gépen, az én gépemen beszeretnék lépni az ő cs go játékába, ezért kaphatunk valami kitiltást?:) (nekem is megvan szintén a játék, saját accon)

2016. máj. 29. 22:41
 1/3 lio77 ***** válasza:
Nem tiltott,használhatjátok egymásét nyugodtan.
2016. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tiltott, de ajánlom nektek ezt:

[link]

(családi megosztás)

És így bármilyen játékkal tudsz játszani, amelyik a tesódnak megvan, de csak akkor, ha ő nem játszik semmivel! Ha játékba lép, akkor 5 percet kapsz, hogy kilépj, vagy megvedd, különben bezáródik.


De nyugodtan használhatjátok egymásét, csak lehetőleg ne bannoltasd a tesód... és őt se téged :D ne csesszetek ki egymással :)

2016. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyes online játékok nem működnek megosztással. Pl.: az Ark vagy a CSGO, többet nem próbáltam.


Egyébként én több steam accot használok a gépemen, illetve van megosztott steam accom is, a srác farmolja nekem a skineket, én adom az accot ha véletlen értékes esik akkor felezünk. Túl casual vagyok, hogy 2 accon lépjek szintet, de kárba se vesszen a lehetőség.

2016. máj. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!