Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van köztetek olyan akinek van...

Van köztetek olyan akinek van gyüjtő mániája? Illetve gáz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Én videójáték gyüjtő vagyok.

2016. máj. 30. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Játékokat én is gyűjtenék (csak digitális formában), ha lenne annyi sok pénzem. Bár sokak a 160 játékos steam könyvtáramat is nagynak tartják...

Gyerekkoromban én mondjuk köveket, kavicsokat gyűjtöttem. Nem tudom miért... ne kérdezd...

Szerintem semmi baj nincs vele. Ez is csak egy hobbi. 24 éves barátom lego szetteket gyűjt, mert ez a hobbija. Ha megdolgozol érte és van elég pénzed rá, nem pedig anyuci, apicu szerzi be neked a dolgokat felnőttként, akkor egy jó hobbinak tartom.

2016. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem gáz, ha örömet okoz, és nem költesz rá többet, mint amit az anyagi helyzeted megenged, illetve képes vagy más dolgok iránt is érdeklődni. Én (eredeti) PC játékokat gyűjtöttem a 1997-es korszaktól úgy 2007-ig. Mostanság Magic kártyákat gyűjtök, bár elég szerényen, illetve egy táblás társasjáték mind a nyolc kiegészítőjét próbálom beszerezni.
2016. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én régebben szalvétákat gyűjtöttem.

Ráadásul megmaradt az apám bélyeg gyűjtemény kollekciója.

Még most is gyűjteném, csak nem nagyon van kedvem hozzá.

Semmi gáz sincs benne szerintem.

2016. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!