Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ahri vagy Karthus kezelhető...

Ahri vagy Karthus kezelhető könnyebben mid/top lane-n? (mielőtt jönnek az ilyen kommentek, h "az a jobb amivel tudsz játszani blabla", nem, nem azt kérdezem melyik a jobb, hanem melyik az egyszerűbb elsőre)

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Karthus könnyebb, Q-val aknászod az egész mapot kb.

Ahri valamivel nehezebb, de jobb a burstje, tekintve hogy +20% dmg-et kap charmból, elküldesz egy kombót a másikra - fél élet.

2016. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szinttől függ, hogy melyik könnyebb/nehezebb.

Ahri azért könnyebb, mert mobilis, tehát ha rosszul pozicionálsz vagy gankelnek az ultijával könnyen megoldhatod a helyzetet, míg Karthussal csak beletörődni tudsz a helyzetbe, mert se hard cc-je, se mobility-je nincs. Magasabb szinten a Q-jával sem olyan könnyű találni, és meglehetősen nehéz elég sebzést kiosztani mielőtt kifocusolnak egy teamfightban. Nem véletlenül nem pickeli senki már hosszú ideje. Egyre szaporodnak a képességek, amik kivédik az ultiját és a CC engage tankok felemelkedése is fájt neki.

Ha választanod kell én mindenképpen azt javaslom, hogy az Ahri-t gyakorold.

2016. jún. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Könnyebben kezelhetőnek Karthust mondanám, azonban hiába könnyen kezelhető, sok vizet nem zavar az ellenfélnek. Gondolom azért kérdezed, hogy melyiket érdemesebb megvenni: inkább Ahri-t válaszd. Lehet, hogy bele kell tanulnod, de viszont sokkal jobban jársz. Karthusba hiába tanulsz bele, megesznek reggelire, ha nem full Noob ellenfeleket fogsz ki.
2016. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ahri lett a nyertes :D
2016. jún. 3. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Karthus se rossz, csak ott már olyan csapat is kell mellé jobb szinten. ÚGy néz ki egy teamfight, hogy lefogjátok az ellenséget Karthus meg bemegy és 90%-os eséllyel fűbe harap, de folyamatosan megy a területije + az ultiját hullaként nem lehet megszakítani.
2016. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az a baj Karthust mindenki úgy nyomja ahogy az előttem lévő írja

Pedig normálisan kéne vele játszani, nem pedig suicide módon, hogy bemegyek meghalok és ulti


Mana shield, Zhonya és mozogni vele, hogy az E sebezzen ezerrel... és utána meghalni, de ha lehet akkor persze nem :)


De ha egymás ellen lenne ez a két champ, akkor egyértelműen Ahri


Amúgy meg igen, ultija lassan nem sokat fog érni, de ha minél tovább életben mardsz egy fight alatt, nagyobb az esélye, hogy AP-k elnyomják a Zhonyát már akkor...

Ezért nem kell instant bemenni 5 közé

2016. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

midre ahri

topra egyik se

2016. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kijavítom az egyest, a charm már régóta nem ad 20% bónusz sebzést. Amúgy Karthus is erős és véleményem szerint nehezebb is.
2016. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig csak Karthussal találkoztam miden mint ellenfél, és az egyetlen emlékem róla, h az early gamem arról szólt, hogy a Q-ját dodgeolom. 1x viszont úgyis szembetaláltam magam vele, hogy supportal voltam(Soraka)de igazából nem okozott gondot, mikor láttam, h nyomja el az ultiját, én is elnyomtam az enyémet azt csókolom...Ahri-t meg összesen 1x láttam eddig(lvl 22-es vagyok így 1-másfél hét után)de őt is bot-on, viszont nem alkotott ott valami emlékezeteset...mondjuk gondolom nem is oda való :D de Ahrinál maradok szerintem(még nem vettem meg), mert sokkal szimpatikusabb a mozgékonysága.
2016. jún. 5. 03:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahri tényleg jobb. Nehézségre én nem tudnám megmondani, hogy melyik könnyebb. Karthus nem mobilis, viszont elég jól tud zónázni és van sebzése is.

Ahri nagyon mobilis szinte minden spelljével. Q-van kap movement speedet+ vissza fele true damaget tol, E igazából slowolja az enemyt, ultival meg oda ugrassz ahova akarsz. Annyi benne a nehézség hogy nagyon skillshotos. De ő az egyik legszemetebb champ. Nem elég, hogy mobilis de még burst is elég durva tud lenni.

2016. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!