Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need For Speed Shift-et mivel...

Need For Speed Shift-et mivel érdemes irányítani, hogy kezelhető legyen az autó?

Figyelt kérdés

Sajnos csak billentyűzetem van, és nem bírom vele az íven tartani az autót, vagy túl sokat fordul, vagy túl keveset. Kigyorsításnál nem tudom adagolni a gázt, padlóig nyomja és kiforog.

Kontroller megoldás lehet a problémára?



2014. dec. 31. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen!

Analóggal kellemes autós játékkal játszani.

Viszont vigyázz, mert sok utángyártott kontrollert nem ismernek fel a játékok. (Én a Need for Speed The Run-t egy 3000 Ft-os kontrollerrel játszottam, és tök jó volt. Remélem a Shift is támogatni fogja, mert már fél éve ül a polcomon, csak mindig mást játszok :D)

2014. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Shiftet amúgy is elég sokat kell hangolgatni, hogy normális ember is tudja irányítani. Analóg kontroller vagy kormány a megoldás.
2014. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!