Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft szörnyű...

World of warcraft szörnyű irányítás: akadozó mozgás, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
ma kezdtem el wowozni (tauri wow). amikor mennék előre mindig megáll a karakterem, hiába nyomom az előre gombot. és ez nagyon zavaró, főleg mert megvannak az elvárásaim saját magammal szemben a játékteljesítményemről, de ez a harcot annyira megnehezíti hogy még az első ellenségek legyőzésnél is fájdalmasan bénázok, mert a normális, "folyékony" mozgás nem működik, így szinte minden bonyolultabb lesz. főleg mert amikor a kamerát próbálom mozgatni a jobb klikkel, akkor ahogy forgatom a képernyőt is elakad, és újra meg újra klikkelnem kell, mert miközben húzom, abbahagyja, pedig nem engedem el. a játék maga nem laggol, szóval nem azzal van a baj. más mmorpg-ben ezzel nincs probléma. mit tehetek? nektek volt ezzel dolgotok?
2016. jún. 3. 00:07
 1/2 anonim válasza:

Milyen géped van? Mivel nyomorék a játék így megfelelő driver hiányában ilyen hülyeségeket csinál. Próbáld meg frissíreni a drivereket. vedd vissza a grafikát.

a tauri jó gépeken is fut rosszul meg rossz gépeken is fut "jól"

ctrl+r megmutatja az fps-számot.

2016. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gnoomage ***** válasza:

kb 4-5 év tauri-val egyszer se volt se, se nekem, se haverjaimnak. Szerintem itt a gépeddel lesz a probléma.


Vagy próbáltál már új karaktert? Vele is ez van?

2016. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!