Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mai nap letöltöttem a South...

A mai nap letöltöttem a South Park The Stick of Truth nevű játékot, telepítettem, semmi gond és amikor megnyitnám magát a játékot akkor azt a hibaüzenetet írja ki, hogy "Failed to load DX9 DLLs" Valaki megmondaná mit tegyek, hogy elinduljon?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

DirectX 9 kézi letöltése és telepítése,

[link]

Utána ha nem megy akkor Microsoft Visual C++ Redistribute 2005, 2008, 2012, 2013 szedd le.

2016. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elküldés időpontja: ma 12:27

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: A mai nap letöltöttem a South Park The Stick of Truth nevű játékot, telepítettem, semmi gond és amikor megnyitnám magát a játékot akkor azt a hibaüzenetet írja ki, hogy "Failed to load DX9 DLLs" Valaki megmondaná mit tegyek, hogy elinduljon?

"DirectX 9 kézi letöltése és telepítése, [link] Utána ha nem megy akkor Microsoft Visual C++.."

Az üzenet szövege: Légyszives segitsetek az egyik barátomtól kapot sout parkot telepítettem és DirectX-is telepítettem és nem tudom jol e cracoltam mert ahogy a fájlt megnyitom egyből oda cracoltam és azt irja ki hogy. Error:unable to execute

The steam cilent is not running

2016. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!