Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Error during...

Mi lehet a gond? Error during initialization: Error during initialization: Couldn't load fileSysCheck. Cfg. Make sure Call of DutyŸ: Modern WarfareŸ 3 is run from the correct folder. Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Miért nem indul mw3? Feltört verzió. És NE gyertek azzal hogy vegyem meg....
2011. nov. 12. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul crack-elted, vagy eleve rossz hozzá a crack...

Töltsd le máshonnan, ha meg te csináltad rosszul a crack-elést, akkor meg mindegy, hogy honnan töltöd, úgysem fog menni...

2011. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a haverom ugyanezt, ugyanúgy csinálta meg és a gépe is szarabb és mégis működik neki.
2011. nov. 12. 15:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy honnan eszed hogy akárhonnan töltöm le nemfog működni??? Akkor tényleg nagyon érthetsz ehez...
2011. nov. 12. 15:23
 4/10 A kérdező kommentje:
NEM mindenki noob aki tesz fel ilyen kérdést.
2011. nov. 12. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólásodat nem is értem. Azért mindegy honnan töltöd, mert valószínűleg ez is megy, csak bénázol, ezért nem megy és ezért megy a haverodnak. Így mindegy honnan töltöd, ha nem tudod, hogy kell crack-elni...

Az olyan kérdéssel meg, hogy : "Mindent jól csináltam, mégsem megy" - nem tudunk mit kezdeni, mert ha mindent jól csinálnál, menne... Ennyi...

2011. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a haver vagyok. hát amit leszedtünk ahhoz crack se kellett mert tömörített változat volt. igaz kellett hozzá leszedni egy fixet de azt nem hiszem hogy elrontotta volna...
2011. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit lehet elrontani 2 lattintáson. XD
2011. nov. 12. 19:59
 8/10 A kérdező kommentje:
*k
2011. nov. 12. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Két kattintáson nincs mit elrontani, így viszont senki nem fogja megmondani, hogy miért megy az egyik gépen is miért nem megy a másikon... ennyi...
2011. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gyorsan valaki értelmes választ nekem is ez a bajom?!
2013. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!