Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem múltam még el 18, játszhat...

Nem múltam még el 18, játszhatok a pokerstarson, vagy fulltilten?

Figyelt kérdés

Lehet furcsa a kérdés, de nagyon szeretem a szerencsejátékot. 18 évnél fiatalabb vagyok. Lehet ebből baj ha esetleg játszok? Ti bíztok az ilyen weboldalakban? Mint pl a pokerstars vagy a fulltilt?

14/f



2016. jún. 9. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ám. Volt egy fiatalkorú srác, külföldön, aki megnyert egy ilyen netes pokerbajnokságot aminek a főnyereményekét egy kocsit, meg egy rakás pénzt kapott volna, de mivel kiderült hogy fiatalkorú, ezzel megszegte az oldal felhasználási feltételeit, így az összes nyereményt vissza vonták tőle.
2016. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hivatalosan nem vehetsz részt benne, így ha kiderül, hogy kiskorú vagy buktál mindennemű nyereményt + azt a pénzt is, amit befektetsz, mert megszegted a felhasználási feltételeket.
2016. jún. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz belőle, csak sose fogod tudni kivenni a pénzt, akkor se, ha később elmúlsz 18.
2016. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot, regisztrálj egy noném béna oldalra, kamu adatokkal, és ha elmúltál 18 éves, utána menj fulltilt/pokerstarsra, mert kár lenne a legjobb oldalra menned, és elérned, hogy ne játszhass.
2016. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!