Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensive futna ezen a laptopon?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 11:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Windows-verzió

Windows 8.1 Enterprise

2013 Microsoft Corporation.


Rendszer

Proci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7500 @ 2.20GHz


Memória (RAM) Mérete: 2,00 GB


Rendszer Típús: 32 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor

2016. jún. 10. 11:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég gyengusnak tűnik. Talán a minimális követelményt éppen még megüti, de normális, élvezhető játékra aligha alkalmas. Főleg hogy a folyamatosan kijövő frissítések, újítások is szívják el az FPS-ed. Tehát 2-3 éve az én laptopom, normális beállítások és magas felbontás mellett 80-90FPS-el vitte a játékot. (Intel B960, NVIDIA GT630M, 6GB RAM, WIN7) Ma már szinte élvezhetetlen rajta játszani, annyira ugrál az fps-em. Ahhoz hogy elviselhetően fusson a játék, szükséges lenne egy AMD Bulldozer v. hasonló Intel (pl: i3) + egy erős 1GB-s VGA. Egyébként milyen videó-kártyád van? Mert hát az elég fontos lenne.
2016. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elfutna de játszhatatlan lenne.

egy ideig nekem is szépen futott aztán jött egy frissítés és bumm. lagg 4ever. maradok a jó öreg BF 3-nál, az a tuti ;)

2016. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, videókártyát nem tudom hol kell megnézni de azért köszönöm :)
2016. jún. 10. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!