Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 lehet kapni...

Battlefield 3 lehet kapni vagy csinálni valamit hogy unbanoljanak 1-2 szerverről?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
persze, nem kell csalni és nem kapsz bannt... ilyen egyszerű
2016. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyrészt tudtommal az nem számít csalásnak ha Tank-al lekapok 2 helikoptert egy más után mert jól kimértem az irányukat
2016. jún. 11. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
azért tényleg nem... a cheater o meter weboldalon hogy vagy értékelve?
2016. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt tudtommal ezt nem említettes egy szóval sem, tehát ennek fényében az első válaszom tökéletesen illik a kérdésedhez ergo megválaszoltam a kérdést. Azért van a kérdés alatti rész hogy oda leírd részletesebben mi is a gond. Információ hiányában nem tudunk érdemleges választ adni. Na de most már elárultál egy kicsike részletet így jöhet az új válasz.


Az nagyon pro ha valaki tankkal leszed egy helikoptert de ha kettőt is leszed az már túl pro amit sokan nem szeretnek mert vagy azt hiszik hogy csaló az illető vagy csak az egyenletes játékmenet felborulását megakadályozva kirakják az illetőt. Egyetlen profi játékos is elég a győzelemhez ha sok a noob. Apropó popó, velem is előfordult máar hogy kiraktak. Olyan szerveren voltam ahol elméletileg noobok vannak és mivel nem tartom magam jó játékosnak így gondoltam felmegyek rá. Ideig óráig elvoltam, adtam is kaptan is aztán valaki bevette a hegyet és onnan sniperkedett. Természetesen én voltam az aki szintén csipával mászkált és én szedtem ki az illetőt. És bumm kiraktak. Vannak fura szerverek, megkell találni a megfelelőt.. volt olyan is hogy én vezettem, nekem volt a legjobb statom illetve legtöbb pontom.. azért raktak ki mert azt írtam a gyereknek h "bastard :D".. szerencsére csak kick volt, nem bann szóval vissza mentem.. mivel a statom lenullázódott így auto balance-nál átrakott az ellenséghez akik vesztésre álltak nagyrészt nekem köszönhetően mert ugye előzőleg szépen vissza szorítottuk őket.. az a csapat nyert amelyikben elsőnek voltam.. nagyon boldog lettem ettől és csapattam egy rage quit-et :D életem legjobban sikerült meccse lehetett volna.. de egy kedves admin tett róla hogy ne legyen az :D azóta se tudtam ilyen jó eredményt produkálni :/ (és nem, nem csaltam)

2016. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm
2016. jún. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!