Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszák még manapság a Battlef...

Játszák még manapság a Battlefield 3-at?

Figyelt kérdés
Régen játszottam vele, csak valaki feltörte az accountomat és hackelt a játékban úgyhogy ki lett banolva. Tegnap megrendeltem újra a premium editiont és várom hogy megérkezzen. A kérdés tulajdonképpen hogy sokan játszák még a játékot?

2016. jún. 8. 20:44
 1/6 meszike91 ***** válasza:
54%

PC?


PC-n az alap mapokon még sokan játszanak, premiumon kevés jól futó szerver van, viszont azokon sokkal élvezetesebbeket lehet játszani.

2016. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Mi a bf4-ből rendszeresen visszajövünk a 3-ba zúzni egyet... nagyon jó játék!
2016. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy most olvastam egy kérdést, hogy valaki tört multiban hackelt utána megvette originen és nem működött neki. Ez velem is megtörténhet, ha egyszer már volt csalva a régi accounton? Újat csináltam és ha megjön a játék arra rakom fel, töltöm le. Remélem nem dobtam ki 7000 ft-t az ablakon.
2016. jún. 9. 10:31
 5/6 meszike91 ***** válasza:
Kaphatsz hardveres bant, szóval lehet. Szerintem keresd meg az origin ügyfélszolgálatot.
2016. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen játsszák, nem is kevesen, haverom is rendszeresen visszanéz annak ellenére hogy a 4 is megvan neki. :D naggyon jó game :) remélem összefutunk majd a csatatéren ;) legyen türelmed a játékkal mert bele kell rázódni, sokat kell gyakorolni. meg nem árt ha van 1-2 haverod akivel tolhatod, úgy jobban össze lehet játszani bár én egyedül szoktam és így is élvezetes. hatalmas BF fan vagyok, sokáig nem volt netünk, mire lett addigra a BF 2-t már nem lehetett kapni vagy ha igen akkor drágán. pedig abba rengeteg órát beleöltem (tört volt, offline botok ellen). bátyám accountján megvan az alap BF3, felraktam hogy az én gépemen megy e.. hát megy :D szóval megvettem a premiumot magamnak, akciózva volt kb 5000 forintért. és nem bántam meg :) ha nagyon belejössz hatalmasakat lehet alkotni :D néha olyan "trükkök", manőverek stb jönnek össze hogy csak pislogok wattafák.. :D


egyszer elkéne lepni valami szervert hogy mi magyarok legyünk többségben :D a legjobb az lenne ha 1 csapatban lenne mindenki :P

2016. jún. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!