Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 launcher működése...

Sims 3 launcher működése leállt. Miért?

Figyelt kérdés
Az alapjáték letöltött, a Pets kiegészítőt egy éve vettem még kb, de amikor feltelepítettük, akkor az állatokból hiányoztak darabok, a fülük egy csíkban leért a bokájukig, a szemük kidüllet a helyéről, a lábaik kivoltak csavarodva, stb... Már ott gondoltam, hogy itt gond lesz, de nem törődtem vele, csak játszottam, aztán egyszercsak a játék nemakart elindulni. Letöröltem a feltelepített kiegészítőt, és játszottam az eredetivel. Most a CD-t már nem érzékeli, ezért letöltöttem a Pets-et és feltelepítettem. Elsőre működött, de az állatok ugyanúgy ilyen furcsák voltak, mint a vettnél. Aztán mikor másodjára beakartam lépni a játékba, akkor már nem indult el az indítópanel v. mi sem, hanem azt írta ki, hogy a Sims 3 Launcher működése leállt. Nemértem mi lehet a gondja. Valaki segítsen kérlek. Láttam olyat hogy bekell rakni az adatvégrehajtás megakadályozásában a "kivéve:" részbe a sims-nek az "alkalmazásait", de nemtudom hogy jót raktam-e be (TS3W, TS3, Sims3LauncherW). Windows Vista-m van, ha ez bármiben segít, mert ezt a segítséget is pl Win 7,8-ra mondták, hogy tuti segít, de azért én is megpróbáltam. Valakinek bármi öltete?

#Sims 3 #Origin #Windows Vista #Sims 3 Launcher működése leállt #Házi állatok kiegészítő
2016. jún. 16. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ezért nem jó ötlet kombinálni a kalóz és eredeti verziót.
2016. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gyenge hozzá a géped,nem bírja el.Vagy venned kell bele memóriát vagy úgy használod hogy letöltöd ezt: [link]

erről letöltöd és abban rámész a toolsra,majd a launch game-re onnan meg arra hogy safe mode.és kikell kapcsolni a netet hozzá hogy működjön.És ha letöltöd ezt: [link]

ezt ha letöltöd és telepíted akkor lesz egy mutatója ahol a ramot is mutatja és azért ,,megy ki" mert 100%-ra felmegy

2016. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

vagyis hogy a játék működésében

ez nálam sikerült

2016. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha bármi gond van írj privátban rám
2016. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megpróbálkozom vele :D
2016. júl. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!