Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jön elő Sims 3-ban...

Miért nem jön elő Sims 3-ban az a sáv, ahova a csaláskódokat kell beírni?

Figyelt kérdés
Régebben mindig bevált a ctrl+c+shift, Sims 2nél és 3nál is, de már egy jó ideje nem jön elő a kis ablak.. Hiába nyomom egyszerre, felváltva, mindenféle sorrendben, élő és építő módban, semmi. A c betűre simán csak egy fotót készít az adott játék állásról. Mindig is eredeti játékkal játszottam, ugyanúgy kellene működnie. HELP!

2016. jún. 17. 10:00
 1/4 XxXJustTheGirlXxX válasza:
nem lehetséges az, hogy nem egyszerre nyomod le? nekem is volt ilyen, de aztán helyreállt, mert nagyon odafigyelve nyomtam le a betűket.
2016. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyszerre nyomom őket :/ nagyon nagyon sokat próbálkozom vele
2016. jún. 17. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Működik mind3 billentyű a gépeden? Kipróbáltad külön? Nincs beállítva egy másik programhoz ez a kombináció? Próbálkoztál mindkét oldali ctrl, shift-el?
2016. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már jó, félrenéztem, köszi szépen!
2016. jún. 17. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!