Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kezdjem el a videozást?

Hogy kezdjem el a videozást?

Figyelt kérdés
miről szóljon a csatorna?

2016. jún. 20. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, pont így. Találd ki magadtól.
2016. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jún. 20. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább sehogy...


Ha nincs saját ötlet, akkor mégis hogy akarsz belevágni? Ez olyan, mint ha én at mondanám, hogy holnaptól lesz egy vállalkozásom, de várjál... milyen típusú legyen? Vagy mintha könyvet akarnék írni, de nem lenne hozzá sztorim (ilyen mondjuk már volt itt GYK-n)

2016. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Könyvet szeretnék írni, írnátok egy jó történetet? xDD

Mivel szeretnél foglalkozni? Játékok?

akkor, amivel játszani szeretnél.. értelemszerűen, ne mások mondják meg, hogy mivel. Felveszed normális minőségben és feltöltöd. Előbb vagy utóbb pedig lesz feliratkozód. Aztán, ha jól megy akkor költhetsz is rá esetleg, addig fölösleges, szerintem. Max minimálisat.

Esetleg ez a videó segít:

https://www.youtube.com/watch?v=5JCe-bdAn18

Add saját magad, próbálj minél "eredetibb" lenni! Feltéve, ha kommentálod, vagy webcamolsz közben :) de egyéb esetben is akár :D

Nem lehet konkrétan leírni, csak egy általános útmutatót adni. Kezdd el a legjobb tudásod szerint és valahogy csak tán kialakul :)

2016. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem érdemes semmilyen csatornát indítani. Minden témában van annyi, mint a szemét, és az esetek 99%-ában jobb, mint amit te csinálnál.
2016. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossz a sorrend. Először jön az ötlet, utána az, hogy "ez akár érdekelhet másokat is, csináljunk videót". Ezt sokan elfelejtik, és általában ezekből lesznek a semmit sem érő, vállalhatatlan youtube-csatornák.
2016. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miről szóljon? Ami téged érdekel. Tucat youtube-osokkal tele plafonig a ház, egyik rosszabb, mint a másik. Ha nincs ötleted, ne kezdd el, ennyi. Ahogy írták is, először az ihlet/ötlet jöjjön meg, azt dolgozd ki egy bizonyos pontig és utána mehet a videó, akkor még értelme is van.
2016. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el videókat csinálni....vagy streamelni mint paplovag.

Azt ennyi. Legyen fullhd.

Én csak azért szoktam videókat felrakni, hogy megmaradjanak de nem raktam privátra azt van 6 sub om :'D még címet sem adok a videóknak csak amit a ps magátol kirak. Szóval ennyi.

2016. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!