Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade and Soul lagol, mit...

Laceee12 kérdése:

Blade and Soul lagol, mit tegyek hogy ne lagoljon, gépem simán viszi netem is elég jo, nvdia kártya van a gépben!?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A lag a lassú válasz a szervertől, vagyis net probléma. Pl te megnyomod az előre gombot, a karaktered meg pár másodperc után indul csak meg. Vagy szaladsz és a semmiből a fenekedbe teleportál egy mob.


A szaggatás (fps drop), amikor szakaszosan mozog a képed, karaktered, ugrál az egész játék. Ha ilyennel találkozol, akkor a gépeddel van a gond.


Amúgy az utóbbi az elterjedtebb gond, mert sokan csak azt hiszik, jó a gépük, közben pedig nem is. Tipikus példa erre egy itteni kis vérpistike, aki szerint a gt730 egy jó játékra való kártya, mert 30 ezerért árulják a boltban, akkor biztos jó!

2016. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gepemmel semmi baj i7 proci, 8 giga ram, hogy 960 4gb videó kártya , net az 40mb , akkor lagol amikor elkezdek harcolni, ütni a mobot
2016. jún. 21. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is laggol de ez valahogy gép specifikus hiba, mert nekem két gépen van fent a játék, az egyik egy újabb gép AMD FX8320E proci, 8Gb ram, ATI R9 270 vga na ezen laggol de borzasztóan van egy kb 6 évvel régebbi Intel Q9300 proci, 8Gb ram, ATI HD4850 gépem de ezen szépen fut gond nélkül, ugyan az a net és oprendszer.
2016. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem tudom vidi kari picit gyenge, de ablak módba jól megy. Ssp-n a tömeg is be van nyomva. Cross szeron akadnak bajok, olykor pl party emberek felét olykor levágta ><, de volt olyan mindenki irta a laggot s valami szero problem is volt. Yetin beállt hirtelen a kép utána mindenki írta: Mi a f* volt ez?" XD

Sok embernek a tömeg okoz gondot.

2016. júl. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!