Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit érdemes venni?

Mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Valami olyan kéne, ami sokáig leköt és sandbox alapú (pl. GTA 5, Skyrim vagy Fallout 4).

A Witcher 3-ról sok jót hallottam, de nem tudom, hogy megéri úgy megvenni, hogy csak egy könyvet olvastam belőle és a játékmenetről se tudok sokat.

+a Batman Arkham Knightban van annyi tartalom mint a fentiekben?



2016. jún. 24. 16:15
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
Witcher 3 nem ép sandbox alapú, bár nyitott a világ, viszont történetben hangulatban stb az utóbbi évek legjobb akció rpg-je. Szerintem 100X órát simán bele lehet tenni.
2016. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha Skyrimmel még nem járszottál az jó választás, de attól függ szereted-e az ilyet. GTA 5öt inkább egy alternatívának ajánlanám, ha nincs más, mindenki gtazott már, meg fogod unni hamar. Mellesleg a története engem, sem pár haveromat se kötötte le. Witcher az pedig olyan, hogy inkább a történetet élvezed, a sztorizgatásokat, mintsem a játék által nyújtott dolgokat, habár a map és a látványvilág meseszép. Inkább olyan érhésed lesz, mintha egy filmben lennél főszereplő. Fallout 4 et nem annyira ismerem, de nem hiszem hogy megérne hatvan eurót, de te tudod.
2016. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!