Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen itemeket érdemes venni...

Milyen itemeket érdemes venni a Lol karaktereknek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a játékot.Teemo,Garen,Master Yi,Dr. Mundo van meg eddig.Nem igazán tudom,hogy milyen itemeket vegyek nekik.Az ajánlott tárgyakat néha kicsit gyengének érzem.Nincs valami lista magyarul,hogy milyen tárgyakat lehet nekik venni?Vagy valaki nem tudná leírni?Kiket érdemes megvenni a későbbiekben?
2016. jún. 16. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, az ajánlott tárgyakat vedd, nem viccből ajánlottak. Vagy beírod a guglbe hogy "xy build", akkor is kidob egy csomót.

Akiket vegyél meg: Annie, Amumu, Malphite, Morgana stb.

2016. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Blitzcranket is ajánlani tudom, de Sona is nagyon ott van.
2016. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Na akkor itt a sok megvásárolandó karakternek, én Garennel mindig topfragelek, és mindet odaverném meccsen. Ne vegyél úgy karaktert, hogy mondják hogy jó és könnyű. Minden champ akkor jó ha tudsz vele játszani. Beleestem én is ebbe a hibába, több ezer IPt költöttem karakterre az elején, de először rá kell jönnid mivel és hol játszol te jól. Ki fog alakulni egy játékstílusod. Próbáld ki a heti hősök segítségével minden kasztot, a topos tank, dps buildet,jungelezést, miden az APt a boton levő support/ADCig.

Kérdésre visszatérve. Ne az olcsó itrmeket nézegesd, egy lategame itemre kattints, nézd meg mi épül bele, és azokat vedd(pl:veszel egy Jaurim öklét 15 sebzés 150 HPval ami beleépül a jégkalapácsba, ami 600 HP és 40 sebzés. Döntsd el az elején mit akarsz építeni, tankot, DPSt( ez csak topon van így, boton az adc nyilván sebzésre épít, a support hp és varázserő, ha mage). Egyszóval recept alapján vegyél. A neten a buildek haladóbb játékosoknak vannak. És csak akkor vegyél karaktert, ha tudod mit játszol.

2016. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!