Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-ban van egy...

GTA San Andreas-ban van egy küldetés amikor az autóval kell "Trükközni" és akkor jönnek a nyilak és el kezd nagyon akadozni a játék. Miért? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Talán túl gyenge a gépem hozzá? Vagy mi a baja? Jól fut minden de amikor pl.: Táncolni kell akkor is akadozik de akkor amikor a nyilak jönnek. Van valami megoldás rá?

#GTA San Andreas #GTA San Andreas akad
2016. jún. 24. 20:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám de nem tudom miokozta akkor abba is hagytam vagy fél évte aztám ha jol emlékszem ujra raktam és már müködött is szerintem netröl szedj le egy ujat és rakd fel azt a mentésedet meg elötte másold le és után meg az uj feltelepitet gtaba teddbe
2016. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést. Újratelepítés nem segített. De mondasz valamit ezzel a másik GTA letöltéssel. Köszi :) Csak most gyenge a netem :/
2016. jún. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!