Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akik számítógépes játékokban...

S55 kérdése:

Akik számítógépes játékokban cheatelnek, azokat mi motiválja szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt feltételezve, hogy nem pénzdíjas bajnokságról van szó, tehát anyagi haszonnal nem jár a dolog.

2016. jún. 25. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak így képes nyerni...(szerinte).

És valószínűleg veszteni se tud.

2016. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Van, aki csak trollkodik, de a java valami szerencsétlen.

Egyébként singleben előfordult már velem is, hogy csaltam, mert

1. órák óta nem tudtam átvinni

2. unalmasnak találtam az adott részt

3. csalt a gép.

2016. jún. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

A singles csalás szerintem nem probléma. Ha valaki god móddal végigrohan egy játékon, és ír róla egy kritikát hogy " unalmas vóót könnyű voot f***s " az hülye (igen, ilyenek is vannak. rengeteg. az ember véleményére lassan már alapozni se lehet)


A multis csalás meg egy komplexus kiélése véleményem szerint minden alkalommal.

2016. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Kicsi a p*csük és ezzel kompenzálják. + noob-ok mert csalás nélkül csak veszítenének. Ahhoz nincs annyi eszük hogy leüljenek a kbaszott játék elé és rendesen megtanuljanak vele játszani. Gyakorlás kérdése az egész, minél többet játszol egy adott játékkal annál többet fogsz tudni róla, a játékmenetről, a karakter mozgásáról, adott fegyverekről hogy hogyan kell kezelni őket stb. A BF 3 pl ettől (is) olyan jó. Meg kell tanulnod vezetni földön vizen levegőben, meg kell tanulnod taktikázni (nem egy ARMA szintjën de azért fontos), meg kell tanulnod kezelni a fegyvered, azt hogy egy egy kasztot hogyan használj, hogyan kovácsolj előnyt a csapatnak stb stb máskülönben nem nyerhet a csapat. Az egész folyamat a tanulásról szól, ezt csak gyakorlással teheted meg. De ugye vannak a csicskák akik türelmetlenek, azonnal akarják az eredményt, na ők azok akik csalnak. Aki pedig csal az nem tiszteli az ellenfél csapat játékosait sőt a saját csapatát sem mert tisztességtelen előnyhöz juttatja őket. Magyarul a csalók gerinctelen férgek és megérdemlik a bannt :) sőt én a kezüket is eltörném
2016. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%

Nincs turelmuk leulni a jatek ele es megtanulni rendesen a hasznalatat, mert csak gyors sikereket szeretnenek elerni, gyorsan van szukseguk a visszajelzesre, hogy ok igenis jok - vagy legalabbis nem ertektelenek.

Siman el tudom kepzelni, hogy ezzel kompenzaljak azt, ha valakit sokat baszogatnak a szulei, tanarai, osztalytarsai, es szuksege van valami gyors oromforrasra. (Plusz multinal agresszio levezeskent sem lehet rossz, ha te olsz meg mindenkit es nem forditva.)

26L

2016. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
ha online játék akkor azért mert hülye trollok, ha viszont nem, akkor azért mert úgy érzi, hogy kifog rajta az az adott rész. pl anno én is mindig használtam cheatet a sims2-ben xd de csak a pénz kódot, mert nem volt türelmem megvárni amíg összekaparok annyit amennyi kellett
2016. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Online játékoknál szemétség, az ilyenek meg is érdemlik, hogy bukta esetén elveszítenek mindent.


Single playernél egyrészt önámítás, de van egy olyan oldala is (amit szintén rühellek), mikor megy a nagy önfényezés a haverok előtt, hogy "végigtoltam a játékot, mennyivel jobb vagyok nálatok" - na ez meg csak egyszerűen szánalmas.

2016. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!