Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen gépet igényel a GTA V...

Milyen gépet igényel a GTA V többjátékos módban való játékra, amely egyedi multiplayer kliens segítségével történik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig SA-MP-on, az angol LS-RP szerverén játszottam, azonban nemrégiben megtaláltam a Five Roleplay nevezetű szervert GTA 5-re. Eléggé elkezdett érdekelni a dolog, így meg szeretném vásárolni a játékot. A gépem egy Compaq CQ58-as laptop. Felszerelése:


Processzor: AMD E1-1500 APU with Radeon(tm) HD Graphics

Videokártya: AMD Radeon HD 7310 Graphics

RAM: 4 GB


Azt hallottam, hogy nem rendelkezik nagy gépigénnyel a játék. A segítséget előre is köszönöm!



#gépigény #GTA 5 #GTA V gépigény #Five Roleplay #Five RP
2016. jún. 25. 16:06
 1/5 anonim válasza:
Ööö.. figyi. Nekem egy I5 ösöm van es 8gb ram. Amit igényel az a videó kártya nekem egy sapphire HD7850 em van. Ezzel teljesen low grafikával bírja csak mert a videó kártyában csak 1 gb ram van. A 4gb ram elég. Amit néztem minimum gépigény aszerint a videókártyád elivleg jó. A processzorod nemtudom. Egyb nem hinném hogy azzal a külső klienssel működne. Mert server browser nincs az onlineban.
2016. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod. Még annyit kérdeznék, hogyha esetleg nem Steamen, hanem egy oldalon, DVD-vel veszem meg, akkor is lehet multizni?
2016. jún. 26. 12:53
 3/5 anonim válasza:
Melyik oldalon?
2016. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

7 CD-t kapsz VAGY aktiválod Steamon / Warehouse-n.

2016. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerűbb online megvenni, nem kell várnod amíg kihozzák a dvd-ket (kivéve ha bemész egy üzletbe :D)
2016. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!