Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot érdemes megvenn...

Melyik játékot érdemes megvenni az alábbiak közül? (GRID 1, Burnout Paradise, Arma II + Operation Arrowhead+ DayZ)

Figyelt kérdés
A Steam Sale alkalmából a megmaradt pénzemből szeretnék játékot venni 3 EU-ig. Gondolom sokan azt írnátok, hogy egyik autózós, másik katonai szimulátor, de ha mindkettőt szeretem, és tökmindegy hogy melyik játékmenet, akkor melyik lenne a legjobb választás a három közül? Melyiknek a legjobb a multiplayere, ez egy eléggé fontos szemszög, mivel leginkább azért veszel egy játékot, hogy a featureok amiket a crackelt nem tud nyújtani, jók legyenek. Előre is köszi a válaszokat, jöhetnek személyes tapasztalatok is.

2016. jún. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

én az Arma 2-t ajánlom kérdező, már tavaly beszereztem, nyomtam is egy kicsit a DayZ-vel de egyedül unalmas volt, most haveromnak is megvan így majd újra előveszem :) előtte azért jól informálódj a játékról mert nem éppen egy call of duty vagy battlefield. a játékmenet lassabb, nem olyan pörgős, de ha szereted az ilyesmit akkor élvezni fogod :) anno az első operation flashpoint nagy királyság volt, ezért szereztem be az arma 2-t minden kiegészítővel együtt :) az újabb OFP-k viszont nem jók.. legalábbis nem ütik meg az arma szintjét :)


grid-del nem játszottam, a burnout paradise-al viszont igen és azt is ajánlom. eléggé arcade stílus de ellehet vele lenni :)

2016. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a DayZ-t ajánlom! Én egyedül játszom, de nem tudom megunni. A lootolást imádom személy szerint főleg. A pvp-is izgalmas, de én túlélő típusú játékos vagyok szóval csak önvédelemből ölök. De a DayZ lényege nem is ez hanem a túlélés! És az bizonyos szemszögből sokkal nagyobb élményt ad mint a másokra való vadászat! Igaz rengeteg bug van a játékban és nagyon lassan halad a fejlesztése, de mindenképpen megéri beszerezni mert egyre csak jobb lesz és később jelentősen drágulni fog valószínűleg!
2016. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dave.H válasza:
Szerintem a grid a jó választás mivel nekem is megvan és nagyon realisztikus valamint a multija is rendben van szerintem én szeretek játszani vele. ;)
2016. okt. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dave.H válasza:
Egyébként bocsi ha késői vagyok
2016. okt. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!