Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of tanks-ban T 34-em...

World Of tanks-ban T 34-em van. Hogyan érdemes vele játszani?

Figyelt kérdés
1 hete vettem meg, azóta kb 25 csatát vívtam vele. Úgy tudom nem rossz tank, de nem tudom, hogyan érdemes vele játszani? Mi a gyenge pontjai? Mennyire döntsem be a szemben állóval. Mire figyeljek? Még jó pár csatára használni fogom. Szeretném jól kiismerni.

2016. jún. 27. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez most az orosz közepes vagy az amerikai prémium?
2016. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi. Orosz közepes
2016. jún. 27. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az 57 mm-es ágyúval használnám először is, mivel sokkal gyorsabban lő meg céloz. Mivel orosz tank ezért lehetőleg kerülni kell a dombos területeket az ágyúsüllyedés hiánya miatt. Közepes tankoknál nem szabad a páncélra adni, de kisebb szintű tankokat le tudsz vele pattintani. Közepes tankokkal igyekezni kell az ellenfél oldalába vagy mögé kerülni.
2016. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, Ha fokban megdöntöm a szemben lévővel, akkor elvileg nagyobb a lepattanási esély nem? ha én is szemben állok. Köszi az eddigieket!
2016. jún. 27. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a t34 nek amúgy is döntve van, ha még egy kicsit befordítod akkor néha a nagy ágyúkat is le pattintja, én pattantam le már nashornnal meg su 100 al is t34-ről.
2016. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. jún. 28. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták az 57 milis ágyúval használd.Tegyél rá szellőzést, töltés és célzásgyorsítót, és ne igazán akarj a páncélra hagyatkozni, inkább használd ki a mozgékonyságát.
2016. jún. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
T-34 el általában távolról kell lőnibaz ellent miben az 57 milis ágyúnak jó a pontossága és az ÁTÜTÉSE elég jó ahhoz hogy ezekből nézeteket piszkálják 4-5 száz méterről.
2016. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elölről a nehezeket
2016. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!