Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magas a pingem okvetlen kell...

Magas a pingem okvetlen kell a help mert agyfaxot kapok (Többi lent részletesen) valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval egyik napról a másikra akármilyen online játékban magas a pingem folyamatosan ugrál fel és le volt szólva a neteseknek megnézték nekik azt irta hogy minden ok aztán felkuldték a központaba kivizsgálni az adatokat de ott is azt irta hogy minden ok szóval ők nem segitenek és más fajta intenetet nem lehet bekötetni ide csak 1 fajta van valami jó tanács ötlet aki ért az ilyesmihez ? nem lehet valamiféle internet tisztitást végezni mint pl egy hasonlat mikor kitörlöm a böngészési előzményeket csak éppen a netet tisztitom meg mint ha friss és ujj lene a rendszer ezt nem lehet valahogy orvosolni a szolgáltatóra nem számithatok mert azt mondták hogy náluk minden ok és arra fogják hogy virus van a gépen nem jó a wifi router meg ilyenek de higyétek el mindent kipróbáltam ujra lett telepitve winchester formázva lett a kamu virus miatt egyszóval használhatatlan játékra és a játékalsem lehet a baj mert nem 1 el játszok meg eredetibe veszem őket Diablo 3 Counter Strike global offensive League of Legends valami ötlet ?

2016. jún. 27. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csináltál hard resetet modemre meg routerre?
2016. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt is próbáltam de ugyanzat produkálja nem lehet hogy kicsit mélyebre kell ásni a dolgoknak vagy valami pingtesten azt irja hogy minden ok pedig semmi sincs ok nagyon kéne a help mert már 2 hete nem Loloztam és kezd beutni az agyhalál ?
2016. jún. 27. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
EUNE vagy EUW? Ha EUNE-n vagy te csinálhatsz bármit, ilyen óriási pingjeid lesznek. Ennyire borzalmasak az EUNE-s szervergépek.
2016. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De biztos van valami oka pl a windowsban nem ugy muködik valami vagy nem tudom.Mindenre van megoldás.Már rongynak böngésztem a netet de semmi értelmeset nem leltem gondoltam itt hátha
2016. jún. 28. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Torrentben nem megy valami feltöltés? (Ha igen korlátozd)
2016. jún. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem megy semmi olyasmi ami avarna neki csak a ping rossz 300 és 1500 között ugrál böngészés az megy ott minden okés csak a ping a kakuktojás
2016. jún. 30. 19:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Halihó valaki help pls
2016. júl. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!