Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Blade and Soul, mennyire...

Aramnd kérdése:

A Blade and Soul, mennyire népszerű játék?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira mint a többi jobb minőségű free to play mmorpg játékok töbsége.
2016. júl. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszottam vele és sokan vannak rajta. A játék maga egy kicsit egyszerűbb, mint a többi, ami lehet nem fogja az embereket sokáig megtartani, de kezdő szinteken tele van.
2016. júl. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Engem csak egy dolog szomorít el: Amikor nyomorult nép elszidja mindennek. Legtöbször semmire kellők szidják/ meg akik max 1-2 órát szánnak rá hébe hóba. 10 ből 9,8at adok pontban, mert persze nem létezik tökéletes játék, és mint mindenhol valamiből meg kell élnije a game-nek csak ezt sokan elfelejtik, mint azt is: Örülni kellene, hogy van pár fizetős akik fenn tartják és számunkra ingyen játékosoknak is megnyílik a lehetőség a shop-os dolgokra. Sokan sírnak a cucc húzás miatt. Pedig korrekt és NEM Kötelező a fullos maxos cucc. Forumon is a lusta nyafogosok írnak szóval ottani véleményre nem lehet adni.

Nemrég kutattam magyarok után és csak hiszti ment, pedig else érte lvl 50et se. Pár embert megnéztem aki irt IGN t de elhivatott embert nem találtam. Clanban is 4-5ember aki halad, a többi 20 nem is játszik. Vegyes clant csinálunk majd, mert magyarok nagy részével baj van.

Én személy szerint szeretem a játékot, napi rutint lenyomjuk ismimmel és utána szabad foglalkozás ><. Lvl húzás egyszerű, vannak jó megoldások party keresésre, egy kényelmes pl munka után 3-4órával laza a haladás. Kivéve ha már mész jelenlegi nagyobb raidekre, úgy elnyúlik az idő, de nem kötelez a játék. Ha kitartóbb s határozottabb személyiséged van és tetszik, jelentkezhetsz nálunk clanba.

IGN KiraNedane vagy ismim: Aorin

(wild spring szeró - crimson oldal)

Általában délután/este vagyunk online-n.

Van pár feltétel a belépéshez, amit kicsit szigorítottunk.

Sok sikert, ha belevágsz.

2016. júl. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!