Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik még olyan online RPG...

Létezik még olyan online RPG játék amiben nincs fizetős részleg?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden kedves olvasót :) Napok óta olyan online RPG játékot keresek ami izgalmas, egyben szórakoztató.

Rengeteg játékot kipróbáltam de kb ott lett vége mikor már olyan szintre kerültem ahol már a pénztárcád volt az elsődleges. Tényleg nincs már olyan játék ahol nem a pénz dominál? Rettentően idegesítő mikor azért szenvedek vereséget mert egy olyan személy tipor a földbe aki csak az anyagiak miatt erősebb mint én. Ha esetleg valaki ismer olyan játékot amiben a saját erődből küzdöd fel magad a csúcsra, az kérem ossza meg velem. Metin2, League of Legends, Lövöldözős játék kilőve. Válaszokat előre köszönöm.



#ingyen #RPG #FreeToPlay #ne fizetős
2016. júl. 3. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy a játékért fizetsz, vagy a plussz szolgáltatásokért a játékon belül. (esetleg mindkettő) Ha nincs egy játéknak bevételi forrása akkor miből fogja fizetni a szerverbérlést? Miből fizeti ki a fejlesztőket? stb...
2016. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Evvel tisztába vagyok csak reménykedtem, hogy van kivétel.
2016. júl. 3. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint egyetlen olyan MMORPG játékot sem ismerek, ahol számszerű előnyt lehet pénzért venni (pl. plusz sebzés, több életerő, stb.).
2016. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek mondj egy párat amit ajánlanál :) Én konkrétan már 2012 óta nagy Naruto fan voltam és találtam is egy online játékot amit addig játszottam amíg ki nem derült, hogy a VIP-nak plusz sebzése,védelme van.
2016. júl. 3. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A TERA nem fizetős, max kozmetikai dolgokat tudsz pénzért venni (úgy mint a lolban ha már említetted) Eléggé dara játék, ezért nem élveztem egyedül, max supportként másokkal, de nem tudom, hogy te mit szeretsz.
2016. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ilyen játékot keresek :) Köszönöm utolsó :)
2016. júl. 8. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!