Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft letöltés,...

World of Warcraft letöltés, vásárlás, aktiválás, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsődlegesen azoknak a válasza és tanácsa/segítsége érdekelne akik maguk már játszanak az eredeti World of Warcfart jelenlegi kiegészítőjével a Warlords of Draenorral. Sok minden olvastam neten és mások kérdései alatt és már teljesen össze vagyok kavarodva, hogy akkor most mi hogy van.

Ott kezdődik a dolog, hogy párommal szeretnénk áttérni az eredetire. Így felvetődik rögtön a kérdés, hogy a játékot nekünk elég egyszer megvenni feltelepíteni mindkét gépre ? Vagy nem is kell megvennünk, mert olvastam olyat is, hogy le lehet tölteni és a battlechestben lévő kódokkal aktiválni. Nyilván a gamecardból kettő kell, ez teljesen egyértelmű.

És ha le is lehet tölteni (honnan?) és ezzel a battlechest megoldással aktiválni akkor abból kettő kell vagy elég egy, mert ugye két gépre kéne a játék. Az elmúlt egy órámat azzal töltöttem, hogy próbáltam értelmes választ találni...a fele 10 éveseké érthetetlen nyelvtani szerkezettel. Az emberek másik fele pedig bemásolgat mindenhonnan szöveget, hogy huuu de hülye vagy hát ide van írva mit nem értesz. Na nekem nem ilyenféle segítségre lenne szükségem, szeretem ha a számba rágják az infokat :D

Szóval összegezve, hogyan lenne érdemes neki állnunk az egésznek?

Előre is köszi a válaszokat :)



2016. júl. 9. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már több éve eredetizek. Jelen pillanatban úgy jönnétek ki legjobban, ha a boltban vásárolnátok két battle chestet. ( Muszáj kettőt, mivel két accountotok lesz. Két különböző battle netes account ugye.) A két gépre külön fel kell rakni a wowot igen. Egy battle chest most ha jól tudom 4-ezer Ft körül van. Szóval 2 battle chest 8 ezer, plusz 2 db warlords of draenor kell ami plusz 2 x 5900Ft.

Ha ezek megvannak, akkor ugye a battle.net accountodra belépsz és az aktiváló kódodat beírod a wow-hoz. Ezt már most meg tudod nézni, hogy hol tudod megcsinálni, nagyon egyszerű egyébként. Ha pedig felupdatelted, akkor a cd- nem is kell tulajdonképpen, mert a wow alap launchere letölti neked a wod-ig az összes patchel együtt és már játszhattok is :) Ha valami nem tiszta nyugodtan kérdezz :) A battle chesthez egyébként jár nektek egy hónapnyi játék idő acountonként, szóval game timot/game cardot nem kell vennetek egyből. :)

2016. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aha, értem, köszönöm.

És azzal mi a helyzet amit a battle.net-en meg lehet venni 15 euróért? Abban benne van minden (elvileg), ahhoz is ugyanúgy kell battlechest vagy automatikusan aktiválja magát?

Azt olvasom, hogy az egy hónap ingyen játék az jár ehhez is.

Mert ha esetleg nem kell hozzá akkor jobban megéri nyílván, de sajnos nem vagyok ennyire perfect english, hogy értelmezni tudjam pontosan miket írnak le róla :D

2016. júl. 9. 18:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve, ha letöltöm az ingyenes verziót ahol lvl20-ig feltudok húzni egy karaktert és utána megveszem a játékot akkor azzal én tudom folytatni vagy teljesen el fog veszni vagy mi lesz vele? Meg mit tartalmaz ez az ingyenes próbaverzió? Az is a rendes szervereken fut vagy külön van, ilyenek érdekelnének, mert ha elveszik az egész akkor nyilván nem állok neki szöszölni, mert csak időfecsérlés.
2016. júl. 9. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:

A battle neten is megveheted igen. Ez esetben nem kell a boltban vásárolnod. Neten is megéri és ugyan azt kapod érte :) Az egy havi ingyen játékot mekapod szintén.

Az ingyenes verzióval lvl 20-ig bármikor játszhatsz bármennyit, ezért nem is kell fizetned. :) Jól taktikázol, mert én is így csináltam. Felhúztam lvl 20 ig a karakteremet és csak utána fizettem be a játékot és fejlődtem vele tovább. A karakter ( + cuccok, fegyverek ) minden megmarad úgy ahogy utoljára kiloggoltál vele :) Az ingyenes próba verzió arra jó, hogy lásd milyen a játék. A barátnőddel tudj lvl 20-ig fejlődni. Annyi csak, hogy a trade chatet nem használhatot és semmilyen más chatet. Csak /sayben írhatsz meg whisperezhetsz a barátnőddel. Ugyanazokan a szervereken fut, szóval sok emberrel találkozhatsz a fővárosokban.

2016. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
guildet sem alapíthatsz azt hiszem a próbaverzióval.
2016. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mar elkezdtunk jatszani. A heten rakok penzt a kartyamra es meg is vesszuk online :)
2016. júl. 11. 00:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó játékot! :) Melyik szerveren vagytok?
2016. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magtheridont ajanlottak. Olyat kerestunk ahol egyenlo aranyban van a pve/pvp es a horda/alli is aranyosak oszlik. Magyar klant is ajanlottak, a nevet nem tudom mar sajnos.
2016. júl. 12. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!