Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükség van termékkulcsra,...

Szükség van termékkulcsra, vagy bármire, hogy gond nélkül telepíthessem a Windows 10-et?

Figyelt kérdés

Vettem egy új gépet, amin Windows 8 van, ezt szeretném 10-re cserélni, de a sima frissítés túl macerás lenne és nem is biztos, hogy sikerüne, ezért leszedtem a honlapról az ISO fájlt, hogy legyaluljam a 8-ast és felrakjam helyette a 10-est.

Kell hozzá valamilyen termékkulcs, vagy hasonló, hogy ha letolom a 8-ast, gond nélkül felnyomhassam helyette a 10-est? Az nem fog valamilyen gondot okozni, hogy még XP-re töltöttem le a fájlt?



2016. jan. 21. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Frissítsd, mert csak ekkor fog eltárolódni a Microsoft-nál, hogy legális Win8-ad van. (Én így tudom.)

2. Frissítés után már gyalulhatsz és felrakhatod tisztán.


Az, hogy hova/mivel töltötted le, édesmindegy.

2016. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

A 1511 -es verziójú Windows 10 telepítő már elfogadja a Windows 7 és Windows 8.1 kulcsokat is. Tehát ha rendelkezel vele megadhatod neki.


Amúgy az a gép amin már egyszer frissítettél 10 -re felmegy tiszta telepítéssel is a termékkulcs magadása nélkül beaktiválja magát automatikusan.

2016. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!