Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb város a GTA San Andreasban?

Figyelt kérdés
Szerintem Los Santos. San Fierro nekem nem jött be egyátalán. Las Venturas is jó csak nem annyira gengszteres mint Los Santos meg L.S-ben van a bandád.

#GTA San Andreas #San Fierro #Grand Theft Auto San Andreas városai #Las Vneturas (Venturra)
2016. júl. 9. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán LS. Igaz én MTA-val toltam sokat és ott játszottam talán legtöbbet. Régi szép idők...:) Néha még ma is felnézek az öreg Macsó szerverre.
2016. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég rég játszottam vele, de talán azt a részt szerettem ahol az a katonai bázis volt meg az a nagy antenna.
2016. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindhárom nagyon eltalált város volt, megvolt a maguk hangulata. Személy szerint SF volt a favorit a hozzá tartozó "vidék", és úgy az összhatás miatt.
2016. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Los Santos meg a faluk, vidék
2016. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönom a válaszokat! 2. válaszoló az neveda a sivatag valahol Aldea Moldava környékein Las Venturas-hoz tartozik a rész, de San Fierro és Las Venturas között található azt helyet én is szeretem ott van valahol Barbara is a barátnő.

A vidékből a Red Country jött be a többi is jó de nem a kedvenceim. Szerintem a San Andreas játszodik a legjóbb helyen a GTA-k közül.

2016. júl. 10. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Los santos volt+a vidékje a legjobb! Főleg a bandák miatt :)

Szerintem talán még a gta v los santos nál is jobb :)

(Azért mert az V ben inkább los angeles hangulat volt..)

Második legjobb Las Venturas+sivatag.. A kaszinók miatt :D

San Fierro nem fogott meg igazán meg a melleti vidék sem..

2016. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Ez az egyik kedvenc játékom és már rengeteg órát beleöltem, viszont így sem könnyű választani. A maga módján mind elég hangulatos. A legjobb talán Los Santos, az adja át legjobban a "gettó ni*ger" (nem megsértődni a kifejezésen) életérzést, legalábbis imádtam amikor egy agyon tuningolt lowrider-t vezettem LS utcáin és szólt a rádióban Ice Cube, Snoop Dogg és Dr. Dre. :) Aztán nálam a kövi helyezett Las Venturas, ez leginkább nem is a város, hanem az azt körülvevő vidék miatt, nagy élmény volt a sivatagot felfedezni, a katonai bázistól kezdve a gátig, majd az elhagyott repülőtemető, emlékszem anno amikor megjelent még UFO-k után is nyomoztunk benne. :) San Fierro se rossz, annak ellenére, hogy ez az utolsó a három város közül számomra, ezt is imádom. Az itteni küldik nagyon szuperek voltak. Összességében, viszont mindhárom város és az azokat övező vidék együtt az igazi. :)
2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az erdőt imádtam benne.Kár hogy shady creek kimaradt az gta 5-ből
2016. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amelyik városba kezdesz az a legjobb (szerintem)!
2017. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!