Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon GO támogatni fogja a...

Pokemon GO támogatni fogja a Samsung Galaxy Ace 4-et?

Figyelt kérdés

Ha megnézem a play store-ban most azt írja ki hogy az eszköz nem támogatott, ez azért van mert még nem jelent meg vagy a megjelenés után sem fogom tudni letölteni?

Megnéztem a követelményeket és el kéne hogy vigye, van elég ram, van GPS, van 4G, android 4.4.4 miért nem támogatja akkor? :(



2016. júl. 13. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg letölteni máshonnan. Már kismilló helyen fentvan, csak guglizz rá, hogy "pokémon go apk".

Ha jól tudom az Ace4 nem rendelkezik giroszkóp szenzorral, szóval az AR Mod nem fog működni. Ez annyit jelent, hogy amikor megpróbálod befogni az adott Pokémont, akkor a kameráddal nem fogod látni. Ilyenkor csak kapcsold ki az AR Modot és kész.

2016. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 mindenhol azt olvastam hogy akik külső forrásból szedik le lehet bannolva lesznek, így inkább megvárom amíg kijön nálunk is
2016. júl. 13. 20:24
 3/9 anonim válasza:
Sajnos nem támogatja! :(
2016. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, láttam hogy már kijött nálunk is, és habár minden követelménynek megfelel a telefon nem támogatott :(
2016. júl. 19. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem is csoda. A Galaxy Ace 4 elég öreg.
2016. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szint úgy Ace 4-em van és ja sajnos szerintem emiatt a giroszkóp dolog miatt nem is nagyon fog jönni rá (saját vélemény), egyébként lehet hogy öreg teló de azon kívül hogy nem tudod nézni a pokémont kamerán keresztül tökéletesen fut a játék (már amennyire engedi a pokémon go szervere)
2016. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat akik ilyet vettek. Mindig túl volt árazva.
2016. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5 alig 2 éves, nem mindenki vehet évente új telefont

#utolsó, 40 ezerért vettem, ennyi pénzért még mindig ez a legjobb amit árulnak


Sikerült apk fájlból telepítenem az appot, néha lefagy de ahogy láttam mindenkinek csinálja.. ezt leszámítva tökéletesen működik :) csak a magnetométer hiányzik, amit a kamerás rész használna, ezért nem engedte letölteni a google play

2016. júl. 21. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Már az elején írtam, hogy szedd le az APK-t :D
2016. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!