Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani jó játékokat?...

Tudnátok mondani jó játékokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
A játékokat kicsit szorosabb körbe húzom. Szeretem a Minecraftot, a Don' Starveot, még a Terraria is elmegy. Szóval ilyen túlélős játékokat kifejezetten kedvelem. ilyenek jöhetnek, de nem olyan fazonúak, mint például a The Forest, hanem legyen kicsit rajzosabb, mint az első kettő. Nem lövöldözős, autós, horror játékokat keresek. Nem kell multiplayernek se lennie, ha lehet, akkor lelehessen tölteni (de nem muszáj), és lehetőleg ingyenesen, valahonnan. Ha pénzes akkor nem jöhet szóba, de akkor igen, ha van ingyenes verziója, mint a Don't starvenak. Remélem létezik ilyen játék xD (azért írtam ezt, mert nem enged smileyt) előre is köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 14. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

7 days to die

rust

[link]

2016. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Project Zomboid - megvásárolható, zombi túlélős, a lényeg a túlélésen van, nem a zombiírtáson, ugyanis egy harapás is halálosan fertőző. Egyébként Kb. mint a Don't Starve, csak még fejlesztés alatt van, kevés az elkészíthető tárgy de bázis már építhető. Van demója tudtommal.


Cataclysm: Dark Days Ahead - ingyenes roguelike, a jövőben eljön a világvége, zombik, gyilkos robotok, óriási rovarok, idegen lények özönlik el a Földet. Minimális a grafika, de nagyon sok lehetőség van benne. Házépítés, járműépítés, futurisztikus felszerelések, kibernetikus beültetések, mutációk stb. Fejlesztés alatt van, tehát sokat fog változni, de már majdnem tekinthető teljes értékű játéknak. Körökre osztott játék. Ez inkább kaland és tárgykészítő játék mint túlélés, mivel egy emberek nélküli világban nem nehéz kaját szerezni, tele vannak a városok konzervvel, de akár ki lehet költözni az erdőbe és ott vadászni, csak meg ne egyen egy zombi medve. :) Egyébként izgalmas a szörnyek fészkeit felkutatni.


Unreal World: ingyenes roguelike, a vaskori északon kell túlélni. Primitív felszerelések és közösségek, halálosan hideg tél és veszélyes sérülések jellemzik. Fejlesztés alatt, de olyan emberek írják akik valóban értenek a túléléshez, tehát ennek megfelelően kell kikészíteni, szárítani a lenyúzott állatbőrt, házat építeni sokáig tart és a harc könnyen halálos lehet. Viszont ez az első olyan játék ahol akár egy hétig lehet éhezni és elkeseredetten kövekkel dobálni a fán ugráló mókust, vagy arra ébredni az éjszaka közepén hogy farkasok vannak a közelben. Körökre osztott játék.


Neo Scavenger: világvége után hibernációból felkelve kell bandukolni és kideríteni hogy mi történt. A harc halálos, de jól kiismerhető (pl. a lándzsa nagyon jó fegyver mert hosszabb mint a legtöbb fegyver) és leginkább felszerelések gyűjtögetéséről szól és a napi túlélésről. Körökre osztott.


The Long Dark: valami katasztrófa miatt elmegy az áram és téged a kanadai kemény tél közepén ér. Sok szerencsét a túléléshez! 3D játék, azt hiszem van ennek is demó verziója.


Notrium: van ingyenes verziója, még nem játszottam vele de sokan dicsérik. Idegen bolygón kell túlélni és végül elmenekülni róla.


Organ Trail: van régi ingyenes verziója, ez inkább a vicces kategória az Oregon Trail nevű játék mintájára készült, zombi apokalipszis van és el kell jutni egy védett helyre. Nem túl bonyolult, de szórakoztató.


Oregon Trail: csak megemlítem, nagyon régi oktatójáték ami egy szekérkaraván vezetését bízza a játékosra a vadnyugaton. Csak hallottam róla.


Unturned: ez leginkább zombi öldöklős játék, de van túlélési része is, kaja, ital és sérülések ellátása. Ami miatt megemlítem az a kiterjedt építkezési és tárgykészítési lehetőség. Egyébként nagyon rondán van megrajzolva, de egyetlen tizenvalahány éves kölök írja. Nagyon népszerű játék a pvp miatt.

2016. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még egy eszembe jutott.

Rogue Survivor: zombi apokalipszis. A túlélés a megfelelő rejtekhely kiválasztásán múlik és a megfelelő felszerelés összeszedésén. Egyszerű de jól kitalált játék, a rendőrök megvédenek a zombiktól, idővel az elkeseredett városlakók megtámadhatnak a felszerelésedért, stb. Van sima zombi mód és egyéb okos zombi mód is. Zombi módban össze-vissza vannak a zombik, tehát ha menekülsz, csak belebotlasz egy másikba. Okos zombi módba meg esetleg rád töri az ajtót egy hordányi éhes zombi. Van egy hangulata a játéknak, mikor az embert megmenti egy rendőr a zombi kitörés elején, majd a metróalagútban végigaludva az éjszakát reggel a rendőrt (és a városlakók nagy részét) már zombiként látja viszont. Ami miatt eszembe jutott, hogy a játék fejlesztése évek óta félbemaradt, de végül a fejlesztő kiadta a forráskódot és most egy rajongó folytatja a játék írását.

[link]

[link] /RSRevived.0.9.7.binaryonly.zip

2016. júl. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm, utánanézegetek a játékoknak :) 2. válaszoló hú, hát elolvastam a hosszú tippet, köszi hogy bemutattad meg ilyesmi, megnézem őket, ennyire sok játék közül egyik biztos bejön, köszönöm mégegyszer mindkettőtöknek, legalább most már nem csak porosodni fog a gépem teteje :)
2016. júl. 15. 13:07
 5/5 HeroxGaming válasza:
Szerintem a cs:go is jó játék :)
2016. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!