Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA Episodes From Liberty...

A GTA Episodes From Liberty City és a GTA 4 játékot vettem meg steamen (ez a kettő volt egy csomagban). Tehát a játék meg van eredetiben de nem tudok vele játszani online. Mi lehet az oka, hogy nem enged csatlakozni?

Figyelt kérdés

Regisztráltattam magam a Social Club-ba.

Megvan az akkontom amivel elvileg online játszhatnék.

Az e-mail cím, nickname és a jelszó stimmel (le is jegyzeteltem egy füzetbe). Mikor csatlakoznék online akkor azt írja ki, hogy Social Club-hoz való csatlakozása sikertelen, próbálja újra !

Már több akkontot is csináltam, többször is próbálkoztam csatlakozni de mindig sikertelen és ugyanez az üzenet jelenik meg.



2016. júl. 16. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

azé mer a gta 4 online már rég megpusztult, jobban mondva a social club.. a windows live még úgy ahogy működésre bírható.. elvileg klienssel lehet online játszani de azt még nem próbáltam.. keress rá, google a barátod.


mielőtt valaki hülyeséget írna:

volt egy olyan "megoldás" hogy a lanhoz elég ha valakivel steamen ismerősök vagytok és akkor tudtok lanozni.. nost mi ezt bátyámmal kipróbáltuk és nem lehet. próbáltuk tunngle-el is, úgy sem jó..

2016. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!