Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgy érzem most jó szerintettek?

Úgy érzem most jó szerintettek?

Figyelt kérdés

Sok időmbe gondba és sok kritikát halgatva probáltam össze rakni esetleg még egy pici önbizalom de aztán minden jó most ugy érzem sikerült javytani minden amit eddig kritikát kaptam élvezéttek :)

https://www.youtube.com/watch?v=R6qPvzi3ftU



2016. júl. 16. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon halk, semmitmondó, unalmas, elcsépelt.

Pont olyan, mint az átlag.

10/10

2016. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:

Most sikerült rávenni magam, hogy belenézzek, az előző kérdésedhez már írtam. Halk, vontatott, még mindig nem tudom, hogy a magyar nem az anyanyelved, vagy csak gondjaid vannak vele (nem bántásból, de ha nyilvánosan beszélsz, akkor tudj is). Nem igazán tudom, hogy mi a célod a videóval, mert nem túl informatív, gameplay videónak pedig egyszerűen semmilyen.

Az egyetlen pozitívum, hogy kikéred mások véleményét. Csak nem igazán haladsz vele sehova.

A videó legyen hangosabb, tudd előre, hogy mit és miért akarsz mondani. Készíts jegyzeteket, vagy akár írd le az információt, amit közölni akarsz közben. Hallgasd vissza a hangod, álmosító, amíg ezen nem változtatsz, ne csinálj több videót.

2016. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Amarok Tonrar ***** válasza:

Ha már Evolve Stage 2, akkor példaképnek:


https://www.youtube.com/watch?v=_6wtVQEMH9s

2016. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat próbáltam a hangon javítani az auda city-vel ha javít rajta akkor alig hallatszik ha meg nem akkor zúg nem tudok jelenleg ezzel mit kezdeni még...igazából félig vagyok magyar de végül is magyar suliba végeztem de nem is az a gond hanem hogy sokat akarok mondani csak nem úgy sül el ezt a vázlat dolgot megfontolom nagyon jó ötletnek tünik köszönöm szépen ha így se sikerül majd mással fogom lekötni magam köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 20. 16:44
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy vagyok vele ha nem tudom értékelni mások segítségét és nem hallgatok rájuk akkor nincs miért csinálnom :)
2016. júl. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!