Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 ha 12GB-os az kevés 5...

PS3 ha 12GB-os az kevés 5 játék mentésére? 64GB-os pendriveval tudom helyettesíteni a kevés belső tárhelyet?

Figyelt kérdés
Sohasem volt még ps3-mam, egy haver azt mondta hogy 12gb nagyon kevés a mentésekre, van hogy csak 1 játék foglal 10gb-ot. Az esőre való tekintettel áthívném spanom és jtszanánk ps3-on, most így hirtelen csak 12gb-osat találtam ami közel is van és jó áron is van, van egy X limit aminél többet nem akarok rászánni, viszont van egy 64-es pendriveom ami talán megoldást jelenthet.

2016. júl. 17. 10:48
 1/7 anonim válasza:
Igen, megfelel
2016. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagyis tudod, legalabbis xbox nal megy
2016. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát azért nagyon nem mindegy hogy csak xbox-nál megy-e vagy ps-en is, konkurenciái egymásnak így sok mindenben direkt eltérhetnek.

Másik kérdésem hogy muszáj-e a játszáshoz telepíteni a gépre a játékot vagy lehet szimplán cd-ről is játszani?

2016. júl. 17. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd, nekem 1 évig volt 12 GB-os PS-em, aztán vettem bele 500 GB-ot még. Körülbelül ahhoz lehetne hasonlítani, mint a különbséget maszturbáció és szex között. Eleve, a 12 Gb sajnos nem 12 Gb, mert a PS3-on lévő operációs rendszer kicsit több mint 3 giga, és gyárilag rá is van telepítve a Singstar amit nem tudsz letörölni. Aztán a PSN még le fog tölteni frissítéseket, plusz gondolom Youtubeozni is szeretnél, a végére fog maradni kb. 8 giga. Erre a 8 gigára úgy körülbelül 4-5 játék fog ráférni, de ez játéktól függ, a Dead Space és a Last of Us például foglal összesen 100 megát együtt, a Metal Gear 4 meg 6 giga... A GTA 5 meg 8, ha ráteszed teljesen betelik. Sosem próbáltam pendriveot, de ahogy hallottam elég körülményes és szerintem játékokat nem is lehet rajta tárolni csak mentéseket, tehát sokkal nem leszel előrébb.
2016. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen és az Xbox teljesen más mint a PS, tehát ahhoz ne hasonlíts semmit. A boxon lehetőséged van feltenni a játékot hogy gyorsabban fusson, vagy tolhatod CD-ről és akkor kb. nem telepít semmit. A PS egy ilyen középút, nem választhatsz semmit, a CD egy részét feltelepíti hogy gyorsabban fusson, egy részét pedig nem.
2016. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak mentéseket akarok a pendrivera tenni, játékot nem...játékból meg fifa illetve mortal kombat, tekken kellene, csak most esik ez a retek és így valami home elfoglaltság kéne.. :)
2016. júl. 17. 11:30
 7/7 A kérdező kommentje:
azért találtam ki hogy veszek gyorsba' valami ps-t, mert unatkozunk, nem kicsit :D
2016. júl. 17. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!