Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ETS 2 Multiplayerben aki nem...

ETS 2 Multiplayerben aki nem vette meg a paint jobs dlcket, attol még látja más kamionján?

Figyelt kérdés
Például megvettem a Force of Nature kiegészítöt, át is festettem multiban, de azt más, olyan aki nem vette meg az látja? vagy ö hogy látja a kamionomat? Köszönöm és értékelem a válaszokat!

2016. júl. 18. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Látni látja, csak nem tudja használni. Az alap játékban benne van, ami le van töltve nálad, más paint job-ok is benne vannak, csak nem tudod használni, mert az le van tiltva, de ettől még látszik.
2016. júl. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óh én egy kicsit másképp hittem, értem, azthittem, hogy a dlcvel telepiti azt, köszönöm szépen, ment a zöld kéz! :)
2016. júl. 19. 01:40
 3/3 anonim válasza:
Ez nem igaz! Én rendszeresen látok basic festessel egy csomó kamiont mert nincs meg nekem az a dlc és gyakran látok "lyukas" scaniakat mert nincs meg a mighty griffin. Ha neked nincs meg a festés amit a másik használ akk automatikusan a legolcsóbb, alap színt fogod látni.
2016. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!