Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megérheti beruházni konzolra,...

Megérheti beruházni konzolra, ha mindig is inkább PC-s játékokhoz húztam? Vannak exkluzívok, amiért megérheti?

Figyelt kérdés

Akad néhány konzolexkluzív játék, amik miatt jó ideje gondolkozom egy konzolra való beruházásban, de nem igazán tudom, érdemes volna-e. Ilyenek pl. az Until Dawn, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, God of War-sorozat. Az első PS óta nem volt konzolom, azóta az életem a számítógépek körül forog (szórakozás és munka szempontból is). Az asztali gépem folyamatosan fejlesztem, újan megjelent játékok terén naprakész, nem panaszkodom rá.


Emellett viszont jó pár embertől megkaptam már, hogy egy maréknyi konzoljáték miatt nem érné meg sem PS4-et, sem Xbox One-t beszerezni (vagy épp az újabb példányaikat, ha megjelennek majd). Mert a konzol gyorsan avul, nem fejleszthető, és ahhoz képest drága. Ha az anyagiaktól eltekintek (ha már konzol, akkor egy TV-t is kéne vennem, mert nincs - nem nézek TV-t, nem szeretem), szerintetek megérné néhány exkluzív miatt beruházni egy konzolra? Mivel mindkét konzol esetében van olyan játék, ami érdekel, nyilván a döntés arra esne, amelyikre számomra több/jobb választék van.


Nem vitát keresek, nem konzol/PC vagy Xbox/PS háborúkat akarok indítani, csupán véleményeket keresek. Erős asztali gép, Steam/Origin/Uplay mellett van olyasmi, amiért szerintetek érdemes lenne konzolt is beszerezni?


A válaszokat előre is köszi.


Bocsi, hogy kicsit hosszúra nyúlt.



2016. júl. 19. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van mindegyik konzol, plusz egy jó PC, de az esetek 90%-ában PC-n játszom. PS4-re van két exkluzív, amit szeretek, a Bloodborne és a Driveclub. Az agyonistenített The Last of Us, Uncharted 4, Beyond Two Souls és társaik nekem csak interaktív filmek, teljesen hidegen hagynak.

Xbox One-on még siralmasabb a helyzet, azoknak a címeknek a 95%-a PC-re is megjelenik.

A mostani E3-on bemutattak egy pár ígéretes címet, de a többségük 2017-18-ban jelenik meg.

2016. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!