Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon Go-ban hányas szintűek...

Pokemon Go-ban hányas szintűek vagytok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 15:51
1 2
 1/12 anonim válasza:

1 :(

Elmentem megkeresni de nem találtam azt a kis dögöt.

Te?

2016. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ma reggel kezdtem és 5-ös vagyok. Rengeteg pokemont találtam a városban, de nem tudtam az összeset elfogni :D meg sok pokestopot is meglátogattam
2016. júl. 19. 16:24
 3/12 anonim válasza:
Én tegnap délután töltöttem le és este elmentem a közelebbi pokestophoz (2 van a közelemben) de nem találtam meg, ma este ismét elmegyek és megkeresem :D
2016. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nap után 5. szintű, de csak reggel/este lépek be, és a lakásból ki sem megyek.


vmelyik nap meg kell látogatnom anyósékat, a szomszédukban van egy gym :D

2016. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gustty válasza:
A hanyas vagy részt ki kellene hagyni.Inkább beszélgess a szomszéddal, vagy a barátaiddal, vagy csak simán nyaralj, vagy csak figyelt oda a munkahelyen.Az többet ér, mint a telefont nyomogatni.....
2016. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 a hozzád hasonlóaknak semmi sem jó, ami hihetetlenül szomorú dolog, mert egyrészt rengeteg apró örömtől fosztjátok meg magatokat, másrészt meg rendszeresen próbáljátok elrontani mások szórakozását...

Az rohadt élet, hogy pokemon go nélkül

1, nem sétáltam volna (eddig) 15 km-t úgy, hogy NEM volt konkrét úti célom (pl bevásárlás, meló, stb)

2, nem lett volna alkalmam random ismeretlenekkel összefutni, és haverkodni, akik ugyanazzal a béna játékkal játszanak, mint én.

Ki mondja, hogy ezek a pozitív élmények kevesebbet érnek, mert pár anti-technológia mániás húzza a száját azért, mert telefont kell hozzá nyomkodni?


Ok, ez elég off volt, szóval itt a válasz is: 11es szintű vagyok... :D

2016. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én most lettem 15

De elég nehéz már fejlődni :D

2016. júl. 22. 10:15
 8/12 Mézcsepp válasza:
0%

0-ás.

Emberek ti nem olvastok\néztek híreket? A játék egy óriási amerikai kémprogram!

2016. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jajj, mert a Google meg a Facebook nem az, ugye?

Kit érdekel, hogy kémkedik, jó játék.

2016. júl. 22. 11:54
 10/12 A Tengerész ***** válasza:
A témától valóban hányás szinten vagyok. lassan a csapból is ez folyik. De majd ennek is vége lesz mint a jojónak, tiki-takinak, moncsicsinek, tamagocsinak, stb.
2016. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!