Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ti hogy vagytok ezzel?...

Fiúk ti hogy vagytok ezzel? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
FIÚK! Voltatok már hasonló helyzetben? Tegyük fel hogy 3 hétig nem találkozol a barátnőddel mert dolgozol és úgy érzed hogy már ezt nem tudod ezt így csinálni mert ez így nem egy kapcsolat és ezt a lánynak is megmondod(Facebookon 😥). Aztán amikor találkoztok mit érzel? Megváltozik a véleményed? Lány vagyok és most pont így vagyunk a barátommal. Mielőtt összejöttünk legjobb barátok voltunk. Egy 3,5 hónapos(tudom hogy nem sok) kapcsolatról van szó. Nekem ő az első szerelmem és nem akarom elveszíteni. Ráadásul egy suliba járunk. 😩

2016. júl. 10. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak akkor van olyan, hogy 3 h3tig nem tudsz találkozni valakivel, ha nem is akarod. Egy iskolába jártok, úgyhogy a távolság sem lehet olyan nagy köztetek. Azt komolyan nem hiszem el, hogy nincs 2 órája, hogy veled legyen
2016. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
40 km-re lakunk egymástól. Igazából reggel 6-7-től este 6-ig dolgozik. Köszönöm szépen a választ.
2016. júl. 10. 16:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Hétvégéken is folyamatosan dolgozik? Nincs egyetlen szabad napja sem?
2016. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Őt minősíti, hogy 3 hét alatt egy nap se tudja megoldani. ne haragudj, de az nem kapcsolat, ahol ilyen közel laktok és nem képes átmenni hozzád vagy írni neked, hogy gyere már át egyik este, jó lenne látni.

Őszintén szólva szerintem csak indokot generál a szakításhoz.

2016. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ mit dolgozik és mennyire köti le a munka illetve azzal mi a célja. Mi a párommal ezerrel nyomjuk a melót és ha nem együtt dolgoznánk rá se lenne időm.. És nem azért mert nem akarom mert egy ember kapacitása véges. De a munka is, tehát ez az állapot nem tart örökké. Kíváncsi lennék a két kommentelő valaha dolgozott e már annyit hogy arra volt ereje max hogy egyen és aludjon (nem még főzni sincs idő...rendelsz kaját...) stb.

(csak hogy lásd van más oldal is - és ne az itteni komment gizik és bélák alapján dönts a saját kapcsolatod felől. - szerintem beszélgess a barátoddal erről, ha komolyan vesz - ezt érezned kell- akkor nincs gond. Ha nem, akkor igaz lehet az első két kommentgizinek is..)

2016. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Előző vagyok - mi hétvégén is dolgozunk.
2016. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köztünk 290 km volt és többhavonta tudtunk csak találkozni mert mindkettőnknek ritkán volt pénze. Furcsa de jó érzés volt találkozni, bár nem kimondottan a táv miatt lett vége, de lehet hogy előbbutóbb már az lett volna az oka. Nálatok viszont szerintem a 40 km nem olyan sok, sokkal könnyebben meg tudnám oldani ezt a távot.
2016. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz! Köszönöm szépen! Ő legalább dolgozik mindennap és a nagyszüleinek is segít 😊 Ment a zöld 👍
2016. júl. 10. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:

5#

Igen, dolgoztam már annyit. Autószerelő vagyok és fél évig kb minden hétköznap napi 12-14 órákat dolgoztam. Volt, hogy bementem reggel 7-re és hajnali 3-kor tettem le a villáskulcsot. De mégis el tudtam intézni, hogy hétvégén a barátnőmmel legyek. Pedig köztünk 120 km volt és nem 40.

2016. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a baj a távkapcsolatokban! Amúgy is kevés az igaz szerelem meg a sikeres kapcsolat, de ha valaki 40+ kilométerre lakik a párjától, akkor az egyrészt tényleg nem igazi kapcsolat, másrészt felejtsék el, hogy így ez életképes marad.
2016. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!