Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarországon hol vannak jó...

Magyarországon hol vannak jó Pokémon lelőhelyek PokémonGOban?

Figyelt kérdés
Itt a 4. kerületben ahol lakok, Pidgeyn meg Rattatán kívül nem nagyon találok mást. :/ A többi magyarnál meg Vaporeontól kezdve Arcanine, Exeggutor és mindeféle különb pokémonokat látok. vagy ha nem is látok, beszélnek róla, hogy nekik már milyen pokémonjaik vannak. Én meg csak fogdosom el a Pidgeyket és nem megyek velkük semmire, csak 1 db cukorkáért eladom őket. Elsősorban budapesti helyeket kérnék válasznak, de ha máshol is vannak jó lelőhelyek, akkor annak is nagyon örülnék :)

2016. júl. 19. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak várni kell. Nálunk is ez a kettő a leggyakoribb, de azért már jött a környékre eevee, paras, spearow... mondjuk egyik sem nagy szám, de ezekhez még a lakást sem kell elhagynom :D
2016. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez szerencse kérdése. Bárhol felbukkanhat bármi, de gondolj bele: A Duna partján vizi pokémonok lesznek, az erdőbe is más pokemonok. Este szintén, ahogy a mesébe is volt. Mászkálni kell, nem csak a betondzsungelbe. Mozdulj ki otthonról.
2016. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a 15. kerületben ezeken kívül én még Zubatot találtam.
2016. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyházán még semmit nem találtam...
2016. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma pl amikor hazaértem, volt a konyhában egy venonat :o
2016. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Krisipoke ***** válasza:
Ma voltam a Városligetben, a Hősök Terénél (Budapest, 14. kerület), és nem elég, hogy a rengeteg embernek szó szerint a fele Go-zott, de tele volt Pokéstop-okkal az egész, és egy csomóban állandóan lure module is volt. A szokásos Pidgey-n és Rattatán kívül egy csomó Bulbasaurt és Drowzee-t láttam ott, de előfordult 1-1 Magikarp, Seel, Slowpoke, Kabuto, és Shellder is. Ja, meg Weedle és Caterpie. Meg Oddish és Bellsprout.
2016. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ^w^ a Városliget jó helynek hangzik :D
2016. júl. 21. 01:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Szállj fel egy buszra. Pl a 30 vegallomadanal lakom, a munkahelyemhz megyek el kell mennem a keletiig, kb 30 levadásztam utkozben + rengeteg labdát kipörgettem.
2016. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagymamám lakásában a tévénél volt egy Magneton xD

Amúgy lépj szintet, n azt vettem észre, hogy ugyanott erősebb és jobb pokémonok (is) megjelennek, amióta magasabb szintű vagyok. Volt egy Seel a Nyugati pu-on. Egyébként tojásokat nem keltesz ki? Pokéstoppokkal pörgeted ki őket. Egy 10 kilométeres tojásból kikelt nekem egy Onyx, bár nem szeretem ezt a pokémont, remélem lesz egyszer valamilyen csere lehetőség, mert egy Laprast, Scythert, vagy ilyesmit vártam volna.

2016. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!